Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lipca 2024

Sprzedaj szybko swój samochód

Fot.: www.freepik.com

Sprzedaj samochód od ręki – w uczciwej cenie i z bezpłatnym serwisem. Z autoskupwarszawa-flotyodfirm.pl to bardzo proste.

Firma ta kupuje prawie każdy pojazd bezpośrednio lub oferuje naszym klientom alternatywną opcję sprzedaży. Szybko otrzymasz odpowiednią wycenę, a w razie uzgodnienia warunków sprzedaż przebiega wręcz błyskawicznie.

Zaraz po ocenie otrzymasz informacje o Twoich możliwościach sprzedaży.

Sprzedaj samochód od ręki w zaledwie kilku krokach

Ze skupem aut Warszawa wystarczą tylko trzy proste kroki, aby natychmiast sprzedać prawie każdy samochód. Mimo szybkości działania nie rezygnujesz z uczciwej ceny sprzedając u nas samochód.

Na stronie internetowej skupu masz możliwość wysłania intuicyjnego formularza wyceny. Po otrzymaniu kompletnych informacji wraz ze zdjęciami, następuje w ciągu maksymalnie 24 godzin bezpłatna wycena Twojego samochodu. Jeśli wstępnie warunki będą uzgodnione, czas na oględziny samochodu.

Sprawdzenie samochodu

Podczas wizyty w sprawie oceny nasz zespół ekspertów spotka się z Tobą, a następnie zajmie się Twoim używanym pojazdem. Samochód jest sprawdzany wewnątrz i na zewnątrz, a cechy są rejestrowane. Częścią tego procesu jest również krótka jazda próbna, o ile samochód jest na chodzie. Po samochody przyjeżdżamy sami z własną lawetą, nie musisz martwić się o transport pojazdu do naszej siedziby.

Szybka sprzedaż jest bardzo szybka i dotyczy prawie każdego pojazdu. Każdy samochód jest najpierw badany, niezależnie od marki, dziedziczenia lub finansowania. Dopiero wtedy omówimy z Tobą opcje sprzedaży.

Co z samochodami awaryjnymi?

Możesz nawet przedstawić nam do oceny pojazdy niepopularne lub uszkodzone z wieloma usterkami. Następnie powiemy Ci, czy szybka sprzedaż jest dla Ciebie opcją, czy możemy zaoferować Ci alternatywę, jaką jest firma złomowanie aut Warszawa. Firma ta przyjmuje samochody niezależnie od stanu technicznego i wizualnego, dlatego też cieszy się bardzo dużą popularnością wśród kierowców ze stolicy.

Dlaczego warto wybrać skup aut Warszawa?

Sprzedaż prywatna raczej nie jest opcją dla szybkiej sprzedaży samochodów. W końcu trzeba tu dużo przygotowań: trzeba zrobić zdjęcia, napisać i opublikować ogłoszenie. Następnie ważne jest, aby odfiltrować odpowiedniego nabywcę używanego samochodu spośród zainteresowanych. W tym celu należy skoordynować jazdy próbne i przeprowadzić negocjacje. Według raportu DAT 2017, zanim samochód zostanie faktycznie sprzedany, mija miesiąc, a w przypadkach skrajnych nawet pół roku i rok! To zdecydowanie za długo, jeśli samochód ma zostać sprzedany od razu.

W skupie oczywiście otrzymacie nieco niższą cenę niż rynkową, jednak nie musicie martwić się o transport pojazdu i wszelkie formalności. Szybko możecie sprzedać auto bez zbędnych problemów, a gotówkę otrzymacie do ręki przy podpisywaniu wszelkich dokumentów.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx