Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lutego 2024

Najnowszy projekt Piotra Sochana, czyli starebabice.info

W dzisiejszych czasach mamy dostęp do różnych źródeł informacji. Możemy skorzystać z gazet, telewizji czy Internetu. Wiele osób decyduje się na korzystanie z serwisów informacyjnych, ponieważ to szybkie i łatwe w obsłudze źródło informacji. Co ważne, takie serwisy są ogólnodostępne, więc każdy może z nich skorzystać w dowolnym momencie. Serwisy są różne, ponieważ niektóre przekazują informacje z całego świata, inne z całego kraju, a inne z wybranego obszaru. Serwis starebabice.info przekazuje informacje ze Starych Babic, Warszawy i Ożarowa. Sprawdź to nowe, niezależne źródło informacji.

Serwis starebabice.info

Twórcą serwisu starebabice.info jest Piotr Sochan, który doskonale zna potrzeby mieszkańców gminy, ponieważ sam jest jednym z nich. Wiedział, że w gminie brakuje dobrego, niezależnego serwisu informacyjnego, więc postanowił taki stworzyć. Cała strona powstała z myślą o mieszkańcach, więc znajdziemy tam wszystko, co będzie im potrzebne. Serwis będzie dopasowany pod potrzeby i oczekiwania mieszkańców. Dzięki tej stronie mieszkańcy Starych Babic, Ożarowa i Warszawy zawsze będą na bieżąco z tym, co się dzieje w ich okolicy.

Co znajdziemy na stronie?

Serwis ma spełniać potrzeby i oczekiwania mieszkańców, więc znajdziemy tam wszystko, co przyda się każdemu. Znajdziemy tam najnowsze plotki, wiadomości i doniesienia. Sprawdzimy aktualne wydarzenia, utrudnienia, wykluczenia i problemy. Dowiemy się także o ważnych miejscach i sprawdzimy informacje o nich. Strona będzie prosta w obsłudze, aby każdy sobie z nią poradził, ale będzie tam wszystko, co najważniejsze. Co więcej, wszystko to, będzie w jednym miejscu, co jest ogromnym ułatwieniem. Cały serwis obejmie gminę Stare Babice, Warszawę i Ożarów, więc będzie to jeden z największych i niezależnych serwisów informacyjnych dla mieszkańców. A dzięki niemu mieszkańcy będą na bieżąco z informacjami, plotkami i doniesieniami z ich okolicy. Pamiętajmy jednak, że premiera strony odbędzie się we wrześniu, więc do tego czasu nie znajdziemy tam nic oprócz linków do grupy i fanpage’a na Facebooku oraz krótkiego opisu serwisu. Po premierze będą się pojawiać na stronie wszystkie rzeczy, które mają się tam znaleźć.

Facebook

Dopełnieniem całego serwisu będzie grupa i fanpage na Facebooku, gdzie mieszkańcy będą mogli poruszyć lokalne sprawy oraz będą mogli podzielić się z innymi ważnymi informacjami. Grupa i fanpage mają tworzyć „sieć” komunikacji, ale także jeszcze bardziej ułatwiać dostęp do aktualnych informacji. Mimo, że premiera strony odbędzie się we wrześniu, to już dziś możesz polubić fanpage i dołączyć do grupy.

Jak znaleźć stronę internetową oraz grupę i fanpage na Facebooku?

Znalezienie strony internetowej oraz grupy i fanpage’a na Facebooku jest bardzo proste. Aby znaleźć stronę internetową należy skorzystać z dowolnej przeglądarki internetowej, gdzie wystarczy wpisać frazę „starebabice.info”, a zostaniemy przekierowani na stronę. Natomiast znaleźć grupę i fanpage na Facebooku możemy na dwa sposoby. Jednym z nich jest skorzystanie z linków dostępnych na stronie, które przekierują nas w oba te miejsca. Drugim sposobem jest wyszukanie grupy i fanpage’a bezpośrednio przez Facebooka, wtedy należy wpisać w pasku wyszukiwarki „Stare Babice info”, a następnie odnaleźć grupę i fanpage na liście.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx