Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

20 kwietnia 2024

Oferta i nowości w Providencie

Ile potrzebujesz środków pieniężnych? Jaka suma pieniędzy będzie wystarczająca na Twoje potrzeby? 300? 1000? 10 000? A może 20 000 zł? Takie środki możesz otrzymać korzystając z pożyczki pozabankowej online w Providencie. Wystarczy zajrzeć na stronę i wybrać jedną z dwóch ofert!

Szybko, łatwo i skutecznie

Jeżeli nie miałeś jeszcze nigdy do czynienia z ofertami pożyczek proponowanych przez instytucje pozabankowe, to czym prędzej nadrób swoje zaległości. Z pomocą przychodzi portal wiecej-gotowki.pl, na którym znajdziesz wiele interesujących informacji w tym temacie.

Provident (https://wiecej-gotowki.pl/provident-pozyczka-online-przez-internet/) na swojej stronie internetowej umożliwia złożenie wniosku o pożyczkę pozabankową online. Wystarczy kliknąć „złóż wniosek”, a automatycznie przenosimy się do formularza. Jesteśmy w nim pytani, jaką kwotę pożyczki chcemy otrzymać, a dodatkowo musimy podać następujące dane:

  • Imię i nazwisko
  • Numer PESEL
  • Numer dowodu osobistego
  • Numer telefonu komórkowego

Następnie na podstawie naszych danych teleadresowych jest zakładane dla nas konto indywidualne. Jeżeli na którymkolwiek z etapów natkniesz się na jakiekolwiek problemy, śmiało dzwoń pod numer telefonu Działu Obsługi Klienta bądź wyślij zgłoszenie e-mailem.

Dwie oferty wiele możliwości

Aktualnie na stronie internetowej, Provident (https://wiecejgotowki.pl/provident-pozyczka/) przedstawia dwie oferty. Pożyczkę Samoobsługową PRO oraz Pożyczkę Wynajmowaną. Obie dostępne są w kwocie od 300 do 20 000 zł. Różnica pojawia się w okresie spłaty. Pożyczka pozabankowa online Samoobsługowa PRO może być rozłożona na 48 miesięcy, natomiast Pożyczka Wynajmowana jest typową pożyczką krótkoterminową i należy dokonać jej spłaty w ciągu 5 miesięcy. Porównując oferty warto skorzystać z dostępnego na stronie Providenta kalkulatora pożyczkowego, który przedstawi nam symulację dotyczącą całkowitej kwoty do spłaty, wysokości miesięcznej raty oraz rzeczywistą roczną stopę oprocentowania.

Płatność przez link (Pay By Link)

Pożyczki pozabankowe online, a szczególnie ta w Providencie, charakteryzuje się wieloma ułatwieniami. Jednym z nich jest Pay By Link, czyli płatność pożyczki przez link. Usługa może zostać aktywowana, jeżeli w koncie pożyczkobiorcy mamy uzupełnione dane dotyczące adresu mailowego i telefonu oraz wyraziliśmy zgodę na udostępnienie adresu mailowego w PayPro. Jak to działa? W SMS-ach lub mailach informujących o terminie spłaty raty zostanie dodany link. Gdy w niego klikniemy, zostaniemy przekierowani do strony „Przelewy 24” skąd tylko chwila dzieli nas do uregulowania należności.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx