Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lipca 2024

Rozjaśniacz do włosów – profesjonalna aplikacja w salonie kosmetycznym

Wiele kobiet pragnie diametralnie zmienić swój wizerunek. Rozjaśniacz do włosów perfekcyjnie nam w tym pomoże. Prócz kwestii estetycznych, warto także zwrócić uwagę na bezpieczeństwo skóry naszej głowy oraz zdrowie i kondycję włosów. W związku z tym, rozjaśnianiem naszych włosów powinien zająć się doświadczony profesjonalista. W zawodowych rękach możemy być całkowicie bezpieczni o efekt końcowy, jak również o ochronę i bezpieczeństwo naszych włosów. Przyjrzyjmy się tematowi z bliska.

Wiele kobiet pragnie diametralnie zmienić swój wizerunek. Rozjaśniacz do włosów perfekcyjnie nam w tym pomoże. Prócz kwestii estetycznych, warto także zwrócić uwagę na bezpieczeństwo skóry naszej głowy oraz zdrowie i kondycję włosów. W związku z tym, rozjaśnianiem naszych włosów powinien zająć się doświadczony profesjonalista. W zawodowych rękach możemy być całkowicie bezpieczni o efekt końcowy, jak również o ochronę i bezpieczeństwo naszych włosów. Przyjrzyjmy się tematowi z bliska.

Salon fryzjerski – idealne miejsce na wymarzony blond 

Fryzjerzy i styliści w profesjonalnych salonach fryzjerskich każdego dnia dbają o to, by każda klientka opuszczająca ich miejsce pracy miała na twarzy szeroki uśmiech. Wieloletnie zdobywana wiedza i doświadczenie sprawiają, że nawet tak ingerujący zabieg jak rozjaśnianie może być wykonany bezpieczenie, bez ogromnego osłabienia struktury naszych włosów.

Dlaczego rekomenduje się rozjaśnienie włosów jedynie w profesjonalnych salonach? Prócz wiedzy, doświadczenia i umiejętności fryzjerskich, chodzi także o jakość produktów, które używane są w salonach.

Profesjonalny rozjaśniacz do włosów sekretem udanej stylizacji.

Rozjaśniacz do włosów, na którym wykonujemy zabieg, to najważniejszy element. Jedynie profesjonalne kosmetyki, do których zazwyczaj nie mamy dostępu, wykonując rozjaśnianie w domowym zaciszu, są w stanie zagwarantować nam ochronę i należyty poziom bezpieczeństwa. Oczywiście, rozjaśnienie włosów z całą pewnością uda się także przy pomocy najtańszych kosmetyków. Niestety jednak odczujemy znaczne pogorszenie stanu i kondycji włosów, a w najgorszym przypadku po prostu je spalimy. Proces odbudowy włosów zniszczonych rozjaśnianiem jest praktycznie niemożliwy. Pozostaje nam zazwyczaj ich ścięcie. Dlatego właśnie, profesjonalny rozjaśniacz do włosów zaaplikowany przez doświadczonego fryzjera to jedyna bezpieczna i rekomendowana metoda. 

Odpowiednia pielęgnacja po rozjaśnieniu Twoich włosów

Dodatkową zaletą skorzystania z profesjonalnych usług rozjaśniania włosów w salonie fryzjerskim jest dobór odpowiedniej pielęgnacji po wykonanym zabiegu. Nawet profesjonalny rozjaśniacz do włosów ingeruje w ich strukturę. 

Podczas przechodzenia z ciemnego koloru włosów na jasny, najważniejsze jest odpowiednie nawilżenie. Rozjaśniane kosmyki potrzebują szczególnej troski i pielęgnacji, by móc zachować doskonałą kondycję. Rozjaśniacz do włosów może sprawić, że kosmyki staną się suche, łamliwe i skłonne do plątania. Po zabiegu włosy są także wyjątkowo wrażliwe na zimne i gorące temperatury. W związku z tym utlenione włosy nie powinny być prostowane, kręcone i suszone suszarką, przynajmniej przez pierwszy czas po wykonanym zabiegu. Warto też pamiętać, że rozjaśnione włosy nie lubią częstego mycia. Podczas codziennej pielęgnacji należy unikać stosowania obciążających odżywek z silikonem. Rekomenduje się stosowanie proteinowych masek z jedwabiem, kreatyną, kolagenem, kaszmirem czy mleczkiem pszczelim. Można także stosować odżywki bez spłukiwania z aloesem. 

Jeśli pragniesz pięknego, złotego blondu na swoich ciemnych kosmykach, zaufaj profesjonalistom.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx