Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

9 sierpnia 2022

Abonament dla trzech osób? Wybierz ofertę nju

Sporo osób przyzwyczaiło się do opłacania abonamentów wspólnie z innymi. Dostęp do wielu serwisów i aplikacji można współdzielić nawet z kilkoma osobami. Dlaczego nie skorzystać z tego rozwiązania także w przypadku abonamentu na telefon? Nju ma specjalną ofertę – zarówno dla dwóch, jak i trzech osób, które chciałyby wspólnie płacić mniej i cieszyć się nowymi możliwościami.

Nju trio: najlepsza oferta abonamentowa dla trójki

W nju mobile trio możliwe jest skorzystanie z oferty dla trzech osób – do wyboru są trzy opcje. W każdej z nich należy najpierw wykupić ofertę dla dwóch numerów, a następnie – dodać trzeci. Największą popularnością cieszy się bestsellerowa oferta, w której za rozmowy oraz SMS-y i MMS-y bez limitu i 30 GB miesięcznie trzeba zapłacić jedynie 19 zł za osobę. Dodatkowo użytkownicy mogą w jej ramach zgarnąć nawet do 90 GB za staż.

Nju mobile trio: elastyczna umowa, którą można wypowiedzieć w każdej chwili

To, co jest ogromną zaletą oferty nju mobile trio to fakt, że umowę – mimo że na czas nieokreślony – można bez większych przeszkód wypowiedzieć w każdej chwili. Wystarczy jedynie zachować okres wypowiedzenia (czyli jeden okres rozliczeniowy) – i nic więcej.

Dla wielu osób taka elastyczność jest niezwykle istotna; pozwala na testowanie różnych opcji i wybranie dla siebie tej najlepszej.

Dłużej znaczy więcej

Nju z jednej strony pozostawia klientom pełną swobodę i stawia na elastyczność, z drugiej – docenia lojalność i wyznaje zasadę „dłużej znaczy więcej”. To właśnie dlatego oferuje swoim klientom darmową usługę „Im dłużej, tym lepiej”, dzięki której wraz ze stażem rośnie również wielkość dostępnego pakietu internetowego. Po pół roku może być już nawet dwukrotnie wyższy, po roku – 2,5 razy wyższy, natomiast po trzech latach – aż trzykrotnie. Tym samym w nju można liczyć łącznie nawet na 90 gigabajtów co miesiąc.

Roaming na atrakcyjnych warunkach i stałe, niskie ceny

To, co jeszcze wyróżnia ofertę nju mobile – to możliwość korzystania z roamingu w Unii Europejskiej na atrakcyjnych warunkach. Oprócz nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów użytkownik każdej usługi nju ma do wykorzystania pulę gigabajtów podczas pobytu za granicą (w krajach UE). Jeśli z kolei dostępna bezpłatna liczba GB okaże się niewystarczająca, wystarczy dokupić pakiet  „9 GB za 9 zł” gdzie będzie dostępna dodatkowa pula 1,06 GB.

Nju mobile trio to zatem oferta elastyczna, z której nie tylko można zrezygnować w dowolnym momencie, ale dodatkowo – gwarantująca atrakcyjne pakiety, niskie ceny i możliwość współdzielenia jednego abonamentu z rodziną lub znajomymi. Więcej o usłudze nju dla trzech osób można dowiedzieć się ze strony https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-trio.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx