Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

2 lutego 2023

Kredyt dla weterynarza

Doctor looking at the pet closely

Kredyt dla weterynarza umożliwia szybszy rozwój biznesu dzięki wykorzystaniu dźwigni finansowe. Każdy lekarz, który chciałby otworzyć swoją klinika weterynaryjna musi liczyć się z ogromnymi kosztami inwestycyjnymi. Remont kliniki dla zwierząt oraz zakup sprzętu medycznego nie należy do małych wydatków.

Dodatkowo każdy weterynarz korzystający z środków z kredytów nie musi angażować własnych pieniędzy, które możne przeznaczyć na inne inwestycji.

Cel kredytu dla weterynarzy

Kredyt dla weterynarzy może być przeznaczony na inwestycję związane z otwarciem czy remontem nowego lokalu, zakup nowego sprzętu czy szkolenia. Oczywiście lekarze, którzy korzystają z pożyczki nie muszą rozliczać się z otrzymanych środków czy przedstawiać faktur.

Kwota kredytu dla lekarzy

Kredyt inwestycyjny dla lekarzy zaczyna się już od 20.000 PLN i kończy się na kwotach nawet do 600.000 PLN bez zabezpieczenia. W przypadku jeżeli chcemy zakupić nieruchomość za środki z kredytu możemy otrzymać spokojnie kredyt na kilka milinów.

Kwota kredyt dla pracowników branży medycznej zależy również od zdolności kredytowej. Każdy bank sprawdza zdolność przed udzielaniem kredytu.

Wymagania dla kredytu

W celu otrzymania kredytu na preferencyjnych warunkach, które są przyznawane lekarzom wszystkich specjalizacji można otrzymać po spełnieniu następujących warunków.

  • Po pierwsze należy być lekarzem aktywnie wykonującym zawód i być wpisanym na listę lekarzy.
  • Drugim warunkiem, który należy spełnić należy prowadzić własną działalność gospodarczą przynajmniej 6 miesięcy.

W przypadku jeżeli spełniamy powyższe warunki można ubiegać się o kredyt dla lekarzy. Podobnie również wygląda sytuacji dla branży prawniczej ponieważ adwokatom, radcom prawnym czy notariuszom banki oferują kredyty dla prawników.

Zakup sprzętu medycznego

Zakup sprzętu medyczne jest możliwy dzięki otrzymaniu środków z kredytów, jednak z pomocą dla lekarzy również przychodzi leasing sprzętu medycznego. Oba rozwiązania mają zarówno swoje plusy i minusy. Warto wspomnieć przy finansowaniu sprzętów medyczny, że są to urządzenia objęte stawką 8% VATu, dzięki temu nie trzeba płacić 23% przy zakupie maszyn medycznych.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx