Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

4 grudnia 2023

Niezwodne i trwałe piece do pizzy

Współcześnie wiele restauracji serwuje popularną pizzę i to zarówno w lokalu, jak i na dowóz. Duże zapotrzebowanie na pizze sprawia, że aby móc efektywnie obsługiwać setki klientów dziennie, należy zainwestować w niezawodny i trwały piec do pizzy. Dlatego warto wiedzieć, jakie modele pieców można znaleźć w branżowych sklepach i na co zwrócić uwagę wybierając idealny piec do pizzy.

Piece do pizzy — marka Redfox FP

Szukając solidnego pieca do pizzy, który posłuży nam na lata, dobrze jest rozważyć ofertę renomowanych producentów, jak na przykład pieców marki Redfox FP. Wśród zróżnicowanej oferty pieców do pizzy Redfox FP można bowiem znaleźć modele jednopoziomowe i dwupoziomowe z regulacją temperatury nawet do 450°C. W zależności od stopnia zaawansowania wybranego produktu piece do pizzy marki Redfox FP posiadają także niezależne sterowanie grzałek, oświetlenie wewnętrzne, termometr komory, termostat oraz wygodny kominek do usuwania nadmiaru wilgoci. Ponadto urządzenia marki Redfox FP są bardzo wydajne i można je nabyć w różnych wariantach cenowych w zależności od stopnia wyposażenia danego modelu.

Piece do pizzy — marka Stalgast

Kolejną wartą rozważenia propozycją są nowoczesne piece do pizzy firmy Stalgast. Ponieważ marka ta oferuje niezawodne piece wykonane z nierdzewnej stali, za pomocą których można wypiekać pizzę oraz podgrzewać inne produkty spożywcze. Piece firmy Stalgast są wygodne i intuicyjne w użytkowaniu, a ich zakres pracy wynosi aż do 500°C. Dzięki zastosowaniu praktycznych rozwiązań pieczenie pizzy w tego typu piecach jest bardzo ergonomiczne i efektywne, a urządzenia te posiadają także praktyczne zielone kontrolki ostrzegawcze, sygnalizujące pracę elementu grzewczego. Ponadto do wielofunkcyjnych pieców marki Stalgast można od razu zamówić profesjonalne i w pełni bezpieczne stojaki w przystępnych cenach. 

Piece do pizzy — marka Resto Quality

Rozważając zakup nowoczesnego i niezawodnego pieca do pizzy, koniecznie warto zwrócić uwagę na ofertę tunelowych pieców gazowych i elektrycznych firmy Resto Quality. Są to bardzo profesjonalne urządzenia charakteryzujące się krótkim czasem pieczenia, niskim zużyciem energii oraz intuicyjnym dotykowym wyświetlaczem LCD. Co ważne, w tego typu urządzeniach można nie tylko piec pizzę, ale i chleby, wyroby garmażeryjne oraz cukiernicze. Piece do pizzy marki Resto Quality są niezwykle wydajne i proste w obsłudze, dzięki zaawansowanej możliwości programowania. Ponadto odbieranie gotowego produktu jest szybkie i bezpieczne, a duże okienko pomaga w stałym kontrolowaniu przygotowywanej potrawy. Dodatkowym atutem tego typu pieców jest także możliwość pracy w niskiej temperaturze otoczenia.

Podsumowując, obecnie na rynku można znaleźć wiele nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie pieców do pizzy od sprawdzonych producentów. Dlatego, zanim zdecydujemy się na konkretny model, warto przeanalizować dostępną ofertę pod kątem funkcji, które według nas powinien posiadać idealny piec do pizzy. Przed podjęciem ostatecznego wyboru dobrze jest także zwrócić uwagę na cenę i wydajność interesującego nas urządzenia. 

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx