Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

4 czerwca 2023

Holenderskie nasiona konopi indyjskich

Holenderskie nasiona konopi indyjskich są jednymi z najbardziej znanych i poszukiwanych przez kolekcjonerów z całego świata. Przez to, że największa liczba zaufanych i cenionych wytwórców nasion marihuany ma swoje siedziby właśnie w Holandii, wiele osób jest przekonanych o legalności konopi indyjskich w tym Państwie. Należy wiedzieć, że mimo licznych coffe shopów, marihuana w Holandii wcale nie cieszy się pełną wolnością!

Holenderskie nasiona konopi indyjskich

Holenderskie nasiona marihuany są jednymi z najbardziej znanych i poszukiwanych przez kolekcjonerów z całego świata. Przez to, że największa liczba zaufanych i cenionych producentów nasion marihuany ma swoje siedziby właśnie w Holandii wiele osób jest przekonanych o legalności konopi indyjskich w tym Państwie. Należy wiedzieć, że mimo licznych coffe shopów, marihuana w Holandii wcale nie cieszy się pełną wolnością!

Czy marihuana w Holandii jest legalna?

Marihuana w Holandii nie jest legalna. Więc jak to się dzieje, że można tam spokojnie zapalić skręta w kawiarni zwanej coffe shopem? Rząd Niderlandów jest bardzo tolerancyjny w stosunku do marihuany, która uznawana jest przez nich za tzw. miękki narkotyk. Dzięki tej tolerancji oraz pewnym zapisom w holenderskim prawie, coffe shopy mogą sprzedawać susz konopi indyjskich, jednak musza spełniać kilka określonych warunków, by się nie narazić. Należą do nich zakaz reklamowania marihuany, sprzedaż jedynie pełnoletnim osobom, oraz sprzedaż maksymalnie 5g marihuany w jednej transakcji. Cyfra 5 ważna jest także dla samych obywateli, ponieważ posiadanie właśnie 5g i maksymalnie 5 roślin konopi indyjskich jest tolerowanym limitem. Powyżej tej ilości może zostać wszczęte postępowanie. Jeśli natomiast policja znajdzie u kogoś do 5 krzaków po prostu je przejmie. Dlatego nie warto się z tym obnosić.

Nasiona marihuany do uprawy na dworze

Istnieją odmiany holenderskich nasion marihuany dedykowane typowo do uprawy na dworze – są to tzw. nasiona outdoor. W przypadku Holandii nie warto się obnosić z uprawą na własnych użytek, jednak nie musimy się obawiać odpowiedzialności karnej mając roślinkę np. w ogródku. Istnieją jednak dużo bardziej liberalne w kwestii marihuany Państwa. W takich miejscach na świecie, do których należy m.in. Malta, obywatele bez problemu mogą sobie uprawiać roślinę pod gołym niebem. Do tego celu będą najlepsze nasiona marihuany do uprawy na dworze. W banku nasion Ziarno Życia znajdują się szeroki wybór nasion na hodowców z całego świata oraz kolekcjonerów z Polski!

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx