Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 kwietnia 2024

Szablony – nowoczesne rozwiązanie dla Twojego biznesu

Shoper to gotowe oprogramowanie, które pozwala na szybkie tworzenie sklepu internetowego dopasowanego do Twoich potrzeb i wymagań. To idealne rozwiązanie zarówno dla początkujących przedsiębiorców, jak i działających już od dawna na rynku firm. Dzięki niemu można usprawnić proces zakupowy oraz dokonywanie płatności. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań i wdrożyć szablon do swojego sklepu.

Zalety gotowych szablonów

Szablony ułatwiają sam proces zakładania sklepu, a później również jego prowadzenie. Użytkownicy, którzy korzystają z gotowych rozwiązań Shopera mają dużą swobodę przy edytowaniu sklepu. Można swobodnie dopasować grafikę, rozmieścić treści, dobrać kolory i umieścić szczegółowe opisy. Nowoczesne szablony do Shopera, które możesz kupić w sklepie internetowym GrowCommerce, gwarantują oszczędności – nie trzeba zatrudniać fachowca do stworzenia strony od podstaw. Rozbudowany interfejs sprawia, że z łatwością można ustawić wszelkie niezbędne elementy. Shoper zapewnia również hosting, a także aktualizacje w cenie abonamentu. Ochrona przed atakami DDOS jest szczególnie ważnym aspektem, dzięki czemu dane klientów pozostaną tajemnicą. Tworzenie sklepów Shoper stanie się jeszcze  łatwiejsze i przyjemniejsze. Przyciągnij uwagę potencjalnych klientów i spraw, by zostali na stronie jak najdłużej.

Na jaki szablon warto postawić?

Szablon Shoper jest dostępny w dwóch wariantach Standard lub Basic. Każdy z nich jest dostępny z pakietami – Złotym, Platynowym, Diamentowym oraz Premium. Podstawowy gwarantuje instalację nowej „skórki” dla Twojego sklepu, a także wdrożenie poszczególnych ustawień. To doskonałe rozwiązanie na początek! Dwutygodniowy okres próbny pozwoli zweryfikować, czy standardowe szablony do Shopera spełniają Twoje oczekiwania. Zawsze możesz skorzystać z wyższego pakietu, który umożliwi czerpanie dodatkowych korzyści. Wybierz skuteczną pomoc w Tworzeniu nowych podstron i dodawaniu produktów do sklepu. Zadbaj o jego estetyczny wygląd, funkcjonalność i odpowiednią nawigację.

Stawiając na współpracę z GrowCommerce, możesz liczyć na wsparcie specjalistów w branży na każdym etapie wdrażania oprogramowania. Na uwagę zasługuje również cena, która jest stosunkowo niska. Chcesz dodać serduszko przy produktach, które pozwoli klientom stworzyć listę ulubionych ofert? A może marzy Ci się pionowy slider dla aplikacji mobilnych? Dzięki specjalnym aplikacjom – dodatkom Twoja strona stanie się ciekawsza i jeszcze bardziej interesująca. Postaw na wysokiej klasy rozwiązanie i zamów już teraz!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx