Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

2 lutego 2023

Czy znana firma farmaceutyczna gwarantuje wysoki poziom leku?

Półki aptek uginają się dziś od najróżniejszych leków oraz suplementów diety, które znaleźć można nawet w zwykłych sklepach spożywczych. Na co zwracać uwagę wybierając produkty lecznicze i po czym rozpoznać dobrego producenta? Dowiesz się tego z naszego tekstu. 

Dokonuj świadomych wyborów

Nierzadko, kiedy dokonujemy zakupów w aptece, farmaceuta proponuje nam kilka różnych produktów leczniczych o takim samym lub bardzo zbliżonym działaniu. Często nie mamy jednak wystarczającej wiedzy, aby dokonać świadomego wyboru jednego z proponowanych produktów. Ostatecznie, najczęściej decydujemy się na produkt, sugerując się po prostu jego ceną. Warto jednak przede wszystkim kierować się wysoką jakością leków czy suplementów diety, a taką może zagwarantować przede wszystkim renomowany producent leków, który cieszy się zaufaniem lekarzy, farmaceutów oraz pacjentów. Jedną z takich firm jest Biofarm. Ten poznański producent z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku farmaceutycznym posiada w swoim wachlarzu produktów wiele znanych i rozpoznawanych leków oraz suplementów diety o wysokiej jakości.

Długa tradycja i ciągłe innowacje

Firma Biofarm to producent, który na przestrzeni lat niezmiennie stawia sobie wysoką poprzeczkę jeśli chodzi o proces produkcyjny, co przekłada się na wysoką jakość wytwarzanych leków oraz suplementów diety. W ofercie preparatów marki Biofarm znajdziemy zarówno leki na receptę (Rx, Rp), leki bez recepty (OTC), jak również wiele popularnych suplementów diety o wysokiej jakości. Ten producent leków oraz suplementów stawia na ciągłe innowacje i zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników. W ramach firmy Biofarm działa zaawansowane technologicznie Centrum Badawczo-Rozwojowe, a firma współpracuje z wieloma krajowymi oraz zagranicznymi ekspertami i ośrodkami badawczymi. Warto też nadmienić, że ten producent może poszczycić się ponad 180 zarejestrowanymi produktami leczniczymi, które mogą konkurować ze swoimi zagranicznymi odpowiednikami.

Wiele zgłoszeń patentowych

Z pewnością znane są Ci takie leki bez recepty jak Ginkofar z wyciągiem z miłorzębu japońskiego (stosowany w celu usprawnienia zdolności poznawczych u osób starszych) czy też Bioprazol Bio Max – wskazany do stosowania w leczeniu objawów refluksu żołądkowo-jelitowego. A może zażywałeś kiedyś lek na alergię Amertil lub suplement diety Prewenit 4 Fazy Snu z melatoniną? Wszystkie te produkty zostały wyprodukowane właśnie przez firmę Biofarm. To tylko niektóre z wielu preparatów tego cenionego na rynku farmaceutycznym producenta. Ciekawostką godną odnotowania jest również to, że firma Biofarm ma na swoim koncie już 13 zgłoszeń patentowych dotyczących produkowanych leków i suplementów.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx