Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

16 maja 2022

Czy znana firma farmaceutyczna gwarantuje wysoki poziom leku?

Półki aptek uginają się dziś od najróżniejszych leków oraz suplementów diety, które znaleźć można nawet w zwykłych sklepach spożywczych. Na co zwracać uwagę wybierając produkty lecznicze i po czym rozpoznać dobrego producenta? Dowiesz się tego z naszego tekstu. 

Dokonuj świadomych wyborów

Nierzadko, kiedy dokonujemy zakupów w aptece, farmaceuta proponuje nam kilka różnych produktów leczniczych o takim samym lub bardzo zbliżonym działaniu. Często nie mamy jednak wystarczającej wiedzy, aby dokonać świadomego wyboru jednego z proponowanych produktów. Ostatecznie, najczęściej decydujemy się na produkt, sugerując się po prostu jego ceną. Warto jednak przede wszystkim kierować się wysoką jakością leków czy suplementów diety, a taką może zagwarantować przede wszystkim renomowany producent leków, który cieszy się zaufaniem lekarzy, farmaceutów oraz pacjentów. Jedną z takich firm jest Biofarm. Ten poznański producent z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku farmaceutycznym posiada w swoim wachlarzu produktów wiele znanych i rozpoznawanych leków oraz suplementów diety o wysokiej jakości.

Długa tradycja i ciągłe innowacje

Firma Biofarm to producent, który na przestrzeni lat niezmiennie stawia sobie wysoką poprzeczkę jeśli chodzi o proces produkcyjny, co przekłada się na wysoką jakość wytwarzanych leków oraz suplementów diety. W ofercie preparatów marki Biofarm znajdziemy zarówno leki na receptę (Rx, Rp), leki bez recepty (OTC), jak również wiele popularnych suplementów diety o wysokiej jakości. Ten producent leków oraz suplementów stawia na ciągłe innowacje i zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników. W ramach firmy Biofarm działa zaawansowane technologicznie Centrum Badawczo-Rozwojowe, a firma współpracuje z wieloma krajowymi oraz zagranicznymi ekspertami i ośrodkami badawczymi. Warto też nadmienić, że ten producent może poszczycić się ponad 180 zarejestrowanymi produktami leczniczymi, które mogą konkurować ze swoimi zagranicznymi odpowiednikami.

Wiele zgłoszeń patentowych

Z pewnością znane są Ci takie leki bez recepty jak Ginkofar z wyciągiem z miłorzębu japońskiego (stosowany w celu usprawnienia zdolności poznawczych u osób starszych) czy też Bioprazol Bio Max – wskazany do stosowania w leczeniu objawów refluksu żołądkowo-jelitowego. A może zażywałeś kiedyś lek na alergię Amertil lub suplement diety Prewenit 4 Fazy Snu z melatoniną? Wszystkie te produkty zostały wyprodukowane właśnie przez firmę Biofarm. To tylko niektóre z wielu preparatów tego cenionego na rynku farmaceutycznym producenta. Ciekawostką godną odnotowania jest również to, że firma Biofarm ma na swoim koncie już 13 zgłoszeń patentowych dotyczących produkowanych leków i suplementów.

0 0 votes
Article Rating
Materiał Partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na Ofio: reklamajola@wp.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x