Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lutego 2024

HUAWEI WATCH GT Runner: Twój trener fitness

Huawei wprowadził na rynek zegarek Watch GT Runner jako najnowszy, zorientowany na sport, inteligentny sprzęt do noszenia. Nasze początkowe myśli dotyczyły lżejszej wersji Watch GT 3, ale po spędzeniu z nim więcej czasu zdaliśmy sobie sprawę, że jest w tym coś więcej. Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszą recenzją.

Watch GT Runner rzeczywiście dzieli większość sprzętu z okrągłym ekranem Watch GT 3 – 1,43” AMOLED i rozdzielczością 466 x 466 pikseli. Bateria ma 455 mAh, jest czujnik temperatury ciała, najnowszej generacji czujnik tętna, ładowanie bezprzewodowe i Harmony OS 2.0.

Sprzęt komputerowy

Korpus Watch GT Runner waży 38,5 grama bez paska. Według Huawei jest „około 10% lżejszy” niż zwykły Watch GT 3, ale w tym przypadku mówimy o łącznie 4 gramach, co nie jest wielkim problemem. Główna różnica wynika z pasków, z którymi są dostarczane te urządzenia do noszenia – GT Runner ma fluoroelastyczne gumowe paski z dużą ilością otworów, dzięki czemu można je nosić tak lekkimi, jak na rynku. Czuje się niezwykle lekki i bardziej elastyczny.

Kolejną ważną zmianą jest konstrukcja anteny. Biegacze potrzebują wszystkich szczegółów, jakie mogą uzyskać dzięki inteligentnemu urządzeniu do noszenia, zwłaszcza podczas treningu interwałowego, gdzie liczy się każdy metr. Dlatego Huawei przestawił antenę i wyciągnął ją z okrągłego korpusu.

To rozwiązanie znacznie poprawiło ogólną wydajność podwójnego GNSS, który obsługuje pasma L1 i L5. W teorii urządzenie wykorzystuje obie częstotliwości do dokładnego określenia lokalizacji z dokładnością do metra, aw praktyce świetnie sprawdza się nawet w lesie i pośród pionowych skał.

Trener biegania AI

Huawei jest dumny z tej funkcji dostępnej w aplikacji Huawei Health. Dostosowuje plany treningowe w oparciu o płeć, wzrost i wagę oraz dostosowuje się do tętna. Oferuje dystans i częstotliwość biegów oraz mnóstwo scenariuszy, od planu dla początkujących biegaczy 3K aż po Marathon PB (Personal Best).

Co tydzień Coach przekazuje informację zwrotną i jesteśmy pod wrażeniem tego, jak dobrze przekazana jest wiadomość. Nie każdy może sobie pozwolić na prawdziwego trenera osobistego, a posiadanie algorytmu AI do wykonania pracy to kolejna najlepsza rzecz. Istnieją spersonalizowane wiadomości od trenera AI i uznaliśmy je za bardzo dokładne i przydatne.

Żywotność baterii

Huawei twierdzi, że zegarek Watch GT Runner może przeżyć 14 dni na jednym ładowaniu i siedem dni przy intensywnym użytkowaniu. Pierwszą liczbę można uzyskać, gdy funkcje takie jak wykrywanie stresu, śledzenie snu i Bluetooth nie są włączone, ale nie tak chcesz używać smartwatcha.

Watch GT Runner ładuje się bezprzewodowo, a baterię udało się naładować od 0% do 100% w około 180 minut (3 godziny, daj lub bierz) na dedykowanej ładowarce Huawei. Alternatywnym podejściem byłoby ładowanie go przez kilka minut każdego dnia, biorąc prysznic lub w podobny sposób, a nigdy nie zabraknie Ci baterii.

Wniosek

Ten zegarek wygląda bardziej sportowo, a niektórzy mogą go nie lubić, ponieważ nie jest wystarczająco elegancki, błyszczący lub luksusowy, jest stworzony dla osób, które bardziej dbają o swoje zdrowie i aktywny tryb życia niż o wygląd. Funkcje sztucznej inteligencji, które Huawei wprowadza do stołu, to zdecydowanie gra -zmieniacz w świecie inteligentnych urządzeń do noszenia, a to urządzenie prawie nie ma konkurenta. Więc na koniec najlepiej, jeśli jest huawei zegarek gt runner zniżki.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx