Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

2 lutego 2023

Kubki z nadrukiem – pomysł na praktyczny prezent

Poszukiwania idealnego prezentu wcale nie muszą być trudne i długie. Wystarczy sięgnąć po prosty i jednocześnie wyszukany sposób obdarowania bliskiej osoby. Podkreśl jej cechy, użyj zabawnej gry słów i stwórz rzucającą się grafikę na kubku z nadrukiem. Sprawdź więcej szczegółów!

Dlaczego wybrać właśnie kubek z nadrukiem?

Prezenty często bywają mało praktyczne. Dostajemy mnóstwo rzeczy, które potem kurzą się na półkach lub lądują zamknięte w szafkach i szufladach nieużywane przez lata. Co innego kubki z nadrukiem, które są jednocześnie bardzo funkcjonalne, a z drugiej strony mogą stanowić formę cennego trofeum. Tylko od ciebie zależy, jak skomponujesz taki upominek dla bliskiej ci osoby i co zawrzesz na jego froncie.

Kto ucieszy się z kubka z nadrukiem?

Powiedzieć, że wszyscy, to jak nic nie powiedzieć. Dlaczego? Bo podział na kobiety, mężczyzn czy dzieci jest bardzo mało szczegółowy. Producenci trafionych prezentów wiedzą, jak duże znaczenie ma personalizacja. Czy solenizant jest rodzicem, studentem, pracoholikiem, a może gamerem? Rusz głową i pomyśl o zainteresowaniach i cechach obdarowanej osoby. Dopasuj do niej napis, grafikę i kolorystykę projektu. Kubki z nadrukiem wybieraj pod kątem danej osoby, ale również pod względem okoliczności.

Kiedy warto dać kubek z nadrukiem?

Okazji jest mnóstwo, a czasem wcale nie trzeba na nią czekać. Wystarczy odrobinę chęci, by z serca – tak po prostu – wręczyć komuś personalizowany kubeczek. Może to rocznica, zwycięstwo w konkursie, awans w pracy lub przeprowadzka. Okazją może być w zasadzie wszystko (oprócz smutnych okoliczności). Takie dopasowanie podkreśli twoją szczerość i uczucia do tej szczególnej osoby. Ale w jaki sposób możesz stworzyć taki prezent?

Jak stworzyć personalizowany kubek?

To bardzo proste – wystarczy, że wybierzesz najlepszy typ kubka (termiczny, emaliowany czy gumowy) i wygenerujesz pasującą do osoby i okoliczności grafikę. Możesz skorzystać z udostępnianych przez producenta projektów lub stworzyć w prostym kreatorze własny obraz. Taki prezent z pewnością podbije serce obdarowanej osoby, która nie będzie chciała rozstać się ze swoim nowym kubkiem.

Kubek jako prezent główny czy dodatek?

Dużo zależy od okazji. Zwykle kubki z nadrukiem darowane są w prezencie jako uzupełnienie, zwłaszcza przy bardziej szczególnych okolicznościach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zapewnić bliskiej osobie stylizowany podarunek w formie kubeczka jako główny element niespodzianki. Pamiętaj jednak, by był on bardzo dobrze zaprojektowany i kojarzył się z tą osobą i sprawiał jej radość. Zwłaszcza kubeczki termiczne lub sportowe z zakrętką świetnie sprawdzą się przy codziennych aktywnościach i obowiązkach.

Postaw na kubki z nadrukiem już teraz!

Przekonaj się, jak szybko możesz wykonać samodzielny projekt kubka z nadrukowaną grafiką. To tylko kilka kliknięć i tyle! Możesz przygotować podarunek w kilka chwil, który będzie cieszył obdarowaną osobę przez bardzo długi czas!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx