Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

20 kwietnia 2024

3 pomysły na prezent na rocznicę związku

Każda rocznica ślubu to powód do dumy i powinna być przez małżeństwo, a także najbliższą rodzinę oraz przyjaciół w odpowiedni sposób celebrowana. Oczywistym aspektem każdej rocznicy jest to, że warto przygotować mniejszy lub większy prezent, dzięki któremu obdarowane osoby na pewno poczują się miło i będą wdzięczne, że każdy o nich pamięta. Również sami małżonkowie powinni zadbać o to, aby spędzić ten czas miło i sprawić sobie upominek.

Jaki prezent na rocznicę związku będzie najlepszy?

Na pewno prezentu tego rodzaju nie powinno się kupować na siłę, ani w pośpiechu. W tym przypadku pośpiech jest wyjątkowo złym doradcą, to właśnie przez niego można kupić coś, co nie będzie ani ciekawe, ani oryginalne, nie sprawi również przyjemności.

Prezent na rocznicę związku nie musi być drogi, nie musimy kupować czegoś, co wymaga sporych nakładów finansowych. Zamiast tego można postawić na oryginalność, rękodzieło, coś wykonanego na indywidualne zamówienie.

Prezent na rocznicę związku – ręcznie zdobiona porcelana

Jeżeli mówimy o prezencie oryginalnym i ciekawym, trudno nie przejść obojętnie obok ręcznie zdobionej porcelany. Może ona przybierać zarówno formę popularnego zestawu obiadowego, zestawu kawowego, jak również filiżanek, kubków, talerzy, dzbanków.

Potencjał tego rodzaju materiału jest niezwykle duży, dzięki niemu na pewno sprawimy niespodziankę, a dodatkowym walorem będzie dekoracyjny napis, np. data rocznicy, ilość lat spędzonych w związku. Porcelaną można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Nietypowy prezent na rocznicę związku – wycieczka albo voucher

Jeżeli osoby, które mają zostać obdarowane prezentem, lubią podróżować, to zakupienie wycieczki w jakieś ciekawe miejsce na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. Zarówno dzieci, jak również najbliższa rodzina na pewno wiedzą, jaki rodzaj wycieczki będzie najlepszy, które miejsce warto odwiedzić, co dokładnie sprawi rodzicom radość.

Innym sposobem na prezent na rocznicę związku jest voucher. To niezwykle popularna forma prezentu, która jednocześnie charakteryzuje się bardzo dużą oryginalnością i to zdecydowanie największa zaleta. Voucher to pewnego rodzaju bon podarunkowy lub karta, umożliwiająca skorzystanie – w określonym czasie i na określonych warunkach – z danej usługi. Voucher można wykupić na naprawdę różnorodne usługi, które mogą obejmować np. pójście do restauracji czy kina, skorzystanie ze Spa, różnego rodzaju warsztatów (na przykład garncarstwa), kursów (na przykład tańca).

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx