Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 maja 2024

W jaki sposób hostessy mogą wspierać działania marketingowe firmy?

Firmy coraz chętniej organizują działania marketingowe w terenie — chodzi tutaj o eventy, festiwale, festyny, targi, pokazy mody i wszelkie inny formy działań, które pozwolą im dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Zapotrzebowanie na tego typu akcje jest wysokie — ludzie są stęsknieni za dużymi imprezami, które były blokowane przez pandemię koronawirusa. Nie da się ukryć, że powrót do normalności sprzyja działaniom promocyjnym. Sprawdź, w jaki sposób hostessy mogą wspierać Twoją firmę w działaniach marketingowych!

Prawie koniec pandemii, czas działać poza internetem

Firma bez działań marketingowych nie ma szans na przetrwanie na rynku. Wyjątkiem mogą być małe sklepiki osiedlowe, które obsługują mieszkańców danego osiedla, gdzie ludzie chodzą do takich miejsc raczej z przyzwyczajenia. Firma, która chce być rozpoznawalna, musi przeprowadzać rozmaite akcje marketingowe. Nie chodzi wyłącznie o widoczność w internecie. Bardzo ważne są wydarzenia, na które ludzie mogą przyjść i osobiście poznać markę lub rozszerzyć swoją wiedzę o niej. Obecność na targach to okazja do zawierania długoterminowych umów i pozyskania wielu odbiorców produktów i usług. Targi zawsze uświetniają hostessy. Kielce zapraszają je na wydarzenia takie jak Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI — TECH, Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE — EXPO czy Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO. Wydarzenia typu festiwale czy festyny to dobra metoda na dotarcie do klientów detalicznych.

Hostessy są doświadczone w promowaniu marek

Targi bez hostess? Niemożliwe!

Na całym świecie praktykuje się zapraszanie hostess na wszelkiego rodzaje targi. Firmy, które mają swoje stoiska na targach, bardzo chętnie nawiązują współpracę z agencjami hostess, gdyż dzięki temu mają gwarancję, że hostessy są profesjonalnie przygotowane do swojej pracy, a ich prezencja nikogo nie rozczaruje. Tylko hostessy z doświadczeniem w obsłudze dużych imprez poradzą sobie na wydarzeniach takich jak międzynarodowe targi. Na tego typu wydarzeniach pojawia się wiele osób, a prawie każdy chce odwiedzić wszystkie stoiska. Pracownicy reprezentujący firmę na stoisku wystawienniczym nie będą mieć czasu na witanie wszystkich gości i wręczanie im materiałów promocyjnych. Chodzi o to, by nikt nie odszedł od stoiska z poczuciem, że został pominięty czy zlekceważony. Dlatego hostessy tak chętnie są wynajmowane na targi i inne ważne wydarzenia firmowe.

Jak może pomóc Twoje firmie hostessa?

Hostessy to młode kobiety, zazwyczaj o ponadprzeciętnej urodzie i nienagannej figurze. Wyróżniają się również wysokim poziomem kultury osobistej, są miłe i uprzejme dla ludzi. Doskonale radzą sobie z kierowaniem gości do odpowiednich osób, przekazywaniem materiałów reklamowych, udzielaniem podstawowych informacji na temat produktu czy usługi. Zawsze mogą oprowadzić gości po danym obiekcie. Hostessy nie zabierają ze sobą negatywnych emocji do pracy, czego w niektórych przypadkach nie można powiedzieć o pracownikach firmy. Oczywiście każdemu może przytrafić się gorszy dzień, ale hostessy z natury są zawsze uśmiechnięte. Ludzie uwielbiają hostessy, przez co chętniej do nich podchodzą, by porozmawiać, pobrać materiały promocyjne czy skorzystać z poczęstunku.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx