Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

19 lipca 2024

Poznaj 4 zalety automatycznych bram wjazdowych

Rozważasz zakup bramy wjazdowej automatycznej? Z pewnością nie będziesz żałować tej inwestycji. Takie produkty znacząco poprawiają komfort codziennego użytkowania wjazdu na posesję, a ponadto pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo, chroniąc przed dostępem niepowołanych osób. Poznaj główne zalety bram wjazdowych na pilota. 

1. Brama wjazdowa na pilota – wygoda na co dzień

Główną zaletą płynącą z montażu elektrycznych bram wjazdowych sterowanych zdalnie jest wygoda. Nie musisz wysiadać z samochodu, aby otworzyć skrzydło – wystarczy nacisnąć przycisk, by zaczęło się odsuwać, by potem samoczynnie zamknąć, gdy wjedziesz na posesję. Automatyczne otwieranie bramy wjazdowej na pilota jest niezwykle komfortowe, ponieważ nie musisz opuszczać auta, aby wjechać na swoje podwórko. Docenisz to szczególnie podczas kiepskiej pogody – deszczu, śniegu lub przejmującego zimna. 

Brama wjazdowa automatycznie przesuwna to także dobre rozwiązanie dla osób, których posesja mieści się tuż przy ruchliwej drodze. W takich miejscach zatrzymywanie pojazdu przed wjazdem, aby wysiąść i otworzyć lub zamknąć skrzydło, mogłoby utrudniać ruch innym kierowcom. 

2. Brama elektryczna wjazdowa – bezpieczeństwo Twojej posesji

Brama wjazdowa otwierana automatycznie to nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo. Takie produkty są zwykle wyposażone w systemy, które uniemożliwiają osobom postronnym odsunięcie skrzydła. Może to zrobić jedynie użytkownik dysponujący pilotem lub specjalnym kluczem. Dzięki temu nie musisz się martwić o pojazd zaparkowany na podjeździe. 

Kwestie bezpieczeństwa bram automatycznych są związane również z ich użytkowaniem. Takie elementy mają wbudowane liczne zabezpieczenia, które dbają o to, by zasuwające się skrzydło nie uderzyło w karoserię samochodu lub w osobę, które znajduje się w osi bramy. 

Nie musisz więc obawiać się, że naciśnięty przypadkowo przycisk pilota spowoduje zasunięcie się bramy wprost na Twoje auto lub że uderzy ona w bawiące się dziecko. Czujniki zatrzymają skrzydło przed przeszkodą.

automatyczna brama wjazdowa przesuwna

Przesuwna brama automatyczna oszczędza miejsce, dlatego sprawdzi się nawet na niewielkich posesjach. Skrzydło porusza się wzdłuż ogrodzenia, dlatego możesz parkować samochód nawet kilkanaście centymetrów od niego. 

3. Szeroki wybór bram automatycznych

Bramy automatyczne są dostępne w wielu różnych wariantach, dlatego bez trudu można dopasować konkretny model do swoich potrzeb oraz uwarunkowań na posesji. Możesz wybrać model rozwierny dwu- lub jednoskrzydłowy lub bramę przesuwną, która sprawdzi się nawet tam, gdzie miejsca jest niewiele. 

W przeciwieństwie do tradycyjnych bram, które otwiera się ręcznie, w przypadku bram wjazdowych na pilota możesz zdecydować się na niemal dowolny sposób otwierania skrzydeł lub skrzydła. Masz także dowolność, jeśli chodzi o wymiary, materiał wykonania i wygląd danego produktu. 

4. Bramy wjazdowe automatyczne – nowoczesny wygląd

Bramy przesuwne na pilota to także dobry wybór dla osób, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie posesji. Takie produkty prezentują się bardzo nowocześnie, a ponadto można idealnie dopasować je do wyglądu ogrodzenia, bramy garażowej, balustrad balkonowych i dowolnych innych detali architektonicznych. 

Bramy wjazdowe automatyczne dobrze prezentują się w nowoczesnym budownictwie, ale nie tylko. Szeroki wybór modeli pozwala dopasować je pod względem stylistycznym do budynków i ogrodów utrzymanych w każdym stylu.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx