Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

4 grudnia 2023

Czy sucha karma to najlepszy sposób żywienia psów?

Zbilansowane żywienie jest niezwykle istotne dla zdrowia i dobrego samopoczucia psów, dlatego aby zagwarantować zaspokojenie wszystkich potrzeb czworonogów, warto podawać im wysokiej jakości pokarm. Karma Lincoln dostarcza pupilom niezbędnych witamin i składników odżywczych, kluczowych w prawidłowym rozwoju zarówno młodszych, jak i starszych psów różnych ras.

Sucha karma dla psa marki Lincoln

Sucha karma to jedna z najbardziej popularnych opcji żywienia czworonogów. Zawiera jedynie około 10% wody, przez co jest w stanie skutecznie zaspokoić psi głód, a także dostarczyć psu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jednak aby tak się stało, należy wybrać najlepszą karmę spośród wielu dostępnych na rynku propozycji. Karma Lincoln występuje w wielu różnorodnych wariantach, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie karmy do indywidualnych potrzeb pupila. Karma dla szczeniaków, seniorów, dorosłych psów, aktywnych czworonogów, kanapowców czy alergików. To tylko kilka dostępnych opcji. Najbardziej podstawowy podział bierze pod uwagę wiek psa oraz jego specjalne potrzeby, często uwzględnione przez lekarza weterynarii. Do wyboru są również mieszanki przygotowane dla konkretnych ras psów, dzięki czemu można mieć pewność, że posiłki będą dopasowane zarówno do gabarytów jak i charakterystyki danej rasy czworonoga.

Dobry skład karmy Lincoln

Tym, co wyróżnia wysokiej jakości karmę dla psów, jest przede wszystkim skład. Powinno się w nim znaleźć jak najwięcej jakościowych produktów pochodzenia zwierzęcego, rośliny niezawierające glutenu (czyli np. lekkostrawny ryż), kwasy omega-3 oraz omega-6 oraz niezbędne mikroelementy. Z kolei takie składniki jak sztuczne aromaty, konserwanty czy barwniki zdecydowanie nie powinny mieć miejsca w psiej diecie. Karma Lincoln posiada zbilansowany skład, który zapewni pupilowi wszystko co niezbędne dla jego zdrowia na każdym etapie życia. Na pełnowartościowy posiłek mogą liczyć nawet najbardziej wybredne czworonogi. Szeroki wybór smaków mieszanek sprawia, że właściciele z pewnością znajdą coś dla swoich futrzastych przyjaciół.

Karma uzupełniająca na uspokojenie

Jeśli pies jest z jakiegoś powodu nadpobudliwy lub czeka go w najbliższym czasie stresująca sytuacja (huk petard, dłuższa rozłąka, wyjazd w nieznane miejsce), warto zadbać o jego komfort psychiczny. Uzupełniająca karma dla psów z dodatkiem CBD z pewnością pomoże pupilowi w chwilach niepokoju. Jest to w stu procentach naturalne i skuteczne rozwiązanie, bez działania odurzającego czy psychoaktywnego. Tego typu karmy nie zawierają THC, pestycydów ani GMO, co czyni je jednymi z najbezpieczniejszych, naturalnych środków wyciszających dostępnych na rynku.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx