Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

2 października 2023

Karta iTunes, czyli jak sprawić przyjemność swoim bliskim

Jeżeli chcesz sprawić przyjemność swoim bliskim, to karta iTunes będzie bardzo dobrym wyborem. Ten produkt znakomicie się sprawdzi, jeżeli szukasz podarunku dla osób, które mają urządzenia od Apple lub korzystają z portalu streamingowego z serialami, filmami, bajkami i programami tej amerykańskiej firmy.

Karta podarunkowa App Store – co można kupić za pomocą tego produktu?

Karta podarunkowa App Store może posłużyć do zakupu treści umieszczanych w sieci przez firmę Apple. Karta podarunkowa App Store działa na zasadzie karty kredytowej, jednak żeby ją wykorzystać, nie trzeba podawać dokładnego numeru seryjnego oraz CVV, wystarczy przenieść 16-cyfrowy kod na odpowiednie pole. Następnie można korzystać z rozrywki umieszczonej w iTunes Store. To bardzo dobry pomysł na prezent dla osób, które mają na przykład iMaca, iPhone’a, iPada, iPoda i inne urządzenia marki Apple. Dzięki niej w prosty sposób obniżą cenę zakupionych towarów, na przykład filmu lub muzyki, lub kupią je, nie ponosząc żadnych kosztów.

Karta iTunes – gdzie można ją kupić?

Karta podarunkowa App Store jest elementem stałego wyposażenia większości sklepów z elektroniką, jak na przykład Media Expert, Media Markt czy Neonet. Można ją także nabyć w innych lokalizacjach, jak Empik czy Żabka. To bardzo duże ułatwienie. Kartę można nabyć podczas zakupów spożywczych i nie szukać innych placówek. Dlatego też osoby, które mają problem z zapamiętywaniem dat, będą w wielu sytuacjach uratowane. Kiedy po raz kolejny zapomną o urodzinach drugiej połówki, przyjaciela bądź znajomego, będą mogły szybko się zreflektować i zakupić prezent w sklepie osiedlowym.

Drugim sposobem, aby nabyć kartę podarunkową iTunes, jest odwiedzenie witryny internetowej producenta, a także stron internetowych popularnych sklepów. W takim wypadku nie musimy liczyć się z wysyłką całej paczki. Najważniejszy element, czyli 16-cyfrowy kod aktywacyjny, otrzymamy w mailu i będziemy mogli go wykorzystać albo po prostu przekazać dalej. To prawdopodobnie najwygodniejsza forma zakupu.

Warto pamiętać o tym, aby karta podarunkowa App Store była zakupiona w wiarygodnym miejscu. Najlepiej unikać miejsc takich jak portale z rzeczami używanymi czy strony internetowe, na których trudno zweryfikować dostawcę, a także nie ma żadnych opinii osób, które skorzystały wcześniej z oferty. Zdarzyło się już wiele przypadków, w których użytkownicy płacili za kartę, a nie mogli z niej skorzystać, ponieważ jej nie dostali.

Karta iTunes – jaka jest jej cena?

Cena karty podarunkowej zaczyna się zwykle od 50 złotych, a maksymalnie sięga kwoty 200 złotych. To dość duży przedział, który umożliwia dostosowanie profilu produktu do wymagań w danej sytuacji. Jeżeli wiesz, że osoba, którą chcesz obdarować, bardzo lubi korzystać z nowości, to warto wybrać produkt o większym nominale. Nowe tytuły mogą kosztować naprawdę sporo, dlatego taki upominek zostanie szczególnie doceniony przez drugą osobę.

Karta iTunes – dlaczego warto ją wybrać?

Karta iTunes to znakomity pomysł na prezent. Jej kupno na pewno będzie dobrym wyborem. Dużym atutem jest możliwość wyboru pomiędzy wersją fizyczną a elektroniczną. Dzięki temu druga osoba może być obdarowana nawet w przypadku, gdy nie można się z nią spotkać osobiście. Za sprawą karty podarunkowej zakupi ulubione filmy, muzykę i wiele innych aplikacji, które zapewnią jej niezapomnianą rozrywkę.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx