Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

4 grudnia 2023

Schodołazy towarowe

Musisz transportować ciężki towar po schodach, ale nie masz tyle siły lub nie chcesz się niepotrzebnie męczyć? Zatem powinieneś zastanowić się nad zakupieniem schodołaza towarowego, który jest na tyle łatwy w użyciu, że nawet człowiek, który wcześniej nie korzystał z tego urządzenia, da radę obsłużyć schodołaz. Ten wózek elektryczny do towaru nie wymaga twojej siły, wystarczy trzymać rączkę i lekko pociągnąć. Sprawdź, który schodołaz będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

Schodołazy towarowe

Są to urządzenia, na które kładziesz ciężki towar, aby nie musieć wnosić go po schodach. Za sprawą elektroniki, nie musisz bać się, iż towar lub schodołaz wypadnie, gdyż posiada on funkcję zatrzymania. Każdy schodołaz ma inny udźwig, niektóre są w stanie przenieść nawet lodówkę czy pralkę. Istnieją także różne rodzaje schodołazów. Schodołazy towarowe dzielą się m.in. na schodołazy samopoziomujące.

Schodołaz samopoziomujący 

Schodołaz towarowy samopoziomujący sprawi, że nie będziesz musieć ustawiać co chwila pozycji towaru. Schodołaz towarowy titan 300 samopoziomujący udźwignie do 300 kg, a ponadto dzięki gąsienicom zapewni solidność i bezpieczeństwo towarowi. Posiada akumulator, więc pokona nawet 1600 schodów za jednym ładowaniem. Ponadto posiada pilot. Schodołaz towarowy titan 420 samopoziomujący udźwignie aż do 420 kg, a to, że posiada podnośnik elektryczny do załadowania, sprawi, że bez twojej angażacji wysiłkowej, przeniesione na schodołaz zostanie obciążenie, którego sam nie byłbyś w stanie unieść. Schodołazy są zatem niesamowitym ułatwieniem np. dla dostawców lub kurierów, którzy nie muszą niszczyć swych pleców, gdyż mogą wygodnie i łatwo dowieść przesyłki nawet wielkogabarytowe, a prócz tego nie muszą martwić się o zniszczenie towaru lub podłogi budynku, schodołazy gwarantują, iż nie zniszczą żadnej z wymienionych. Kolejną niebywałą zaletą schodołazów towarowych samopoziomujących jest ich szybkość, dzięki której skrócisz swój czas dostawy. Gdybyś sam musiał wnosić ciężki towar po schodach na wysokie piętro, zapewne potrzebowałbyś drugiego pracownika do pomocy, uszkodziłbyś kręgosłup lub w przypadku bardzo dużego ciężaru, nie dałbyś rady zanieść go pod wskazany adres albo towar wypadłby ci i uległ zniszczeniu. Tak zdołasz zaoszczędzić czas, gdyż schodołazy tego rodzaju pokonują nawet do 16 schodków w ciągu minuty, zatem w ciągu kilku minut dostarczysz towar. Pamiętaj, żeby wybrać schodołaz odpowiedni do wagi towaru, najlepiej taki, który będzie zarazem estetyczny i praktyczny, abyś mógł bezpiecznie dowieść towar.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx