Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

19 lipca 2024

Druczki.eu – drukarnia internetowa online

Drukarnia internetowa on-line jest to niezwykle komfortowe i przystępne rozwiązanie zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Świadczenie usług poligraficznych weszło na zupełnie nowy poziom, ponieważ usługi świadczone przez Druczki.eu mogą być zlecane przez konsumentów przy użyciu telefonu, tabletu czy komputera o każdej porze.

Innowacyjne rozwiązanie realizacji zamówień poligraficznych, szeroka oferta usług, możliwość zapłaty on-line lub u kuriera oraz świetnej jakości produkty to domena drukarni internetowej – www.druczki.eu

Sprzedaż artykułów biurowych

Drukarnia internetowa świadczy usługi sprzedaży artykułów biurowych. Zatem istnieje możliwość zaopatrzenia się m.in. w artykuły piśmiennicze, segregatory, koszulki na dokumenty, dziurkacze, zszywacze, nożyczki, kleje czy koperty. Drukarnia internetowa bezustannie poszerza swoją ofertę w tym zakresie, jednak już teraz w asortymencie znajdują się przybory niezbędne do pracy biurowej.

Druki akcydensowe

Druki akcydensowe mogą zainteresować w szczególności przedsiębiorców, ponieważ oferta drukarni internetowej pozwala na zakup druków medycznych, druków przeznaczonych dla firm budowlanych czy transportowych.

Oprócz szerokiego wyboru gotowych wzorów, drukarnia internetowa oferuje wykonanie druczków według wyznaczonej przez klienta specyfikacji. Zamówienie może obejmować wydruk wzoru na papierze samokopiującym bądź offsetowym.

Wizytówki

Niezbędnym narzędziem reklamowym każdego przedsiębiorcy są wizytówki. Drukarnia internetowa świadczy usługi wykonania wizytówek na matowym papierze kredowym o gramaturze 350g, z możliwością wykonania dodatkowej laminacji bądź uszlachetnienia lakierem UV.

Drukowanie wizytówek odbywa się przy użyciu techniki cyfrowej, bądź w zależności od potrzeb, techniki offsetowej. Jednocześnie istnieje możliwość skorzystania z darmowego, prostego projektu wizytówki, przygotowanego przez grafików drukarni internetowej. Możliwości i rozwiązania w tym zakresie dostosowywane są do klienta.

Ulotki

Drukarnia internetowa oferuje również wykonanie ulotek najwyższej jakości, przy użyciu techniki offsetowej. Oferta obejmuje drukowanie ulotek w formacie A6, A5, A4, A3, DL, ulotek składanych oraz wykonanie ulotek według wzoru i zaleceń klienta.

Dodatkowo istnieje możliwość ze skorzystania z pomocy grafików, celem stworzenia darmowego, prostego wzoru ulotki. W przypadku konieczności wydruku ulotek o niestandardowym wzorze, wymiarach, czy przy użyciu papieru o większej gramaturze, warto jest skontaktować się bezpośrednio z drukarnią internetową, aby dostosować usługę do potrzeb klienta.

Plakaty

Plakaty są doskonałym narzędziem reklamowym z uwagi na swój duży rozmiar oraz przyciąganie uwagi. Drukarnia internetowa świadczy usługę wykonania plakatów w formacie A3, A2, A1 oraz A0 przy użyciu techniki offsetowej.

Plakaty drukowane są na papierze kredowym błyszczącym lub matowym. Wybór gramatury pozostaje do decyzji klienta, który może wybrać gramaturę 130, 170, 250 bądź 350g. Plakat drukowany jest zgodnie z zaleceniem oraz projektem klienta na najwyższej jakości papierze.

Papier firmowy z nadrukiem

Papier z firmowym nadrukiem dodaje profesjonalizmu każdej działalności gospodarczej. Zatem drukarnia internetowa oferuje wydruk papieru firmowego z wybranym przez klienta nadrukiem na papierze o gramaturze 90g lub 120g w formacie A4 i A5. Istnieje możliwość wykonania wydruku w nakładzie 500, 1000, 5000 lub 10000 kartek, w zależności od potrzeb klienta.

Wykorzystywana do druku technika offsetowa zapewnia papierowi firmowemu najwyższą jakość. Wykorzystywanie w codziennej działalności papieru z firmowym nadrukiem, wykonanym przy użyciu najnowszych technologi poligraficznych dodaje elegancji i prestiżu przedsiębiorstwu.

Pieczątki

Pieczątki są niezbędnym elementem działania każdego przedsiębiorcy. Przy użyciu pieczątki dobrej jakości podpisywanie dokumentów stanie się dużo łatwiejsze. Drukarnia internetowa oferuje wykonanie pieczątki firmowej, imiennej czy podpisowej, zgodnie z projektem klienta.

Dzięki wykorzystaniu techniki polimerowej oraz wysokiej jakości tuszy w kolorze czarnym, niebieskim, zielonym i czerwonym pieczątki wykonane przez drukarnię internetową Druczek.eu będą służyły przedsiębiorcy przez lata.

Notesy reklamowe

Notesy reklamowe stanowią użytkową i skuteczną formę reklamy. Drukarnia internetowa posiada w swoim asortymencie bloczki firmowe w formacie A4, A5, A6 i Dl, zawierające 15, 50 lub 100 kartek z możliwością nadruku logo firmy na każdej stronie.

Notesy sklejone są wzdłuż krótszego boku a wydruki logotypu wykonywane są w każdym kolorze, zgodnie z wymaganiami i projektem klienta. Przy czym podstawowy, prosty projekt logo może wykonać drukarnia internetowa za darmo.

Teczki ofertowe i koperty firmowe

Teczki ofertowe i koperty firmowe to podstawowe wyposażenie każdego biura.

Teczki wykonane są z kredowego papieru o gramaturze 350g w odmianie matowej. Wewnątrz posiadają miejsce na wizytówki, natomiast na froncie znajduje się logo firmy. Istnieje możliwość zakupu teczki na gumkę oraz z szerszym grzbietem.

Z kolei koperty z logotypem firmy nadają profesjonalizmu i elegancji przedsiębiorstwu. Zatem drukarnia internetowa oferuje wydruk kopert z logiem firmy oraz danymi, w formacie DL, C4, C5, C6, B5 lub B4 w pełnym kolorze bądź w biało-czarnej kolorystyce.

Długopisy i ołówki reklamowe

Długopisy i ołówki reklamowe są prostym i użytkowym sposobem na zareklamowanie firmy.

Logotypy i napisy na długopisach firmowych wykonywane są laserowo, dzięki temu są one niezwykle trwałe. Wykonany grawer na długopisie z aluminium anodowanego jest w kolorze srebrnym. Z kolei nadruk na ołówkach firmowych może zostać wykonany w wszystkich kolorach, przy pomocy nadruku UV. Drukarnia internetowa wykonuje grawerunek na długopisach, przy czym zamówienie musi opiewać na co najmniej 100 sztuk długopisów firmowych.

Roll Up

Roll up bezsprzecznie sprawdzi się w przypadku prezentacji, spotkania czy konferencji. Może on zawierać nadruk, zgodny z projektem i zapotrzebowaniem przedsiębiorcy. Oferta drukarni internetowej zawiera wykonanie roll upów w rozmiarze 100x200cm, 120x200cm, 225×200 cm w pełnej kolorystyce.

Banery reklamowe

Banery reklamowe to doskonała reklama wielkopowierzchniowa, która przykuwa uwagę potencjalnych klientów. Zatem drukarnia internetowa oferuje wykonanie banerów z materiałów wysokiej jakości oraz wytrzymałych i odpornych na niekorzystne warunki.

Banery wykonane są zgodnie z projektem klienta, w pełnej kolorystyce, przy zachowaniu dobrej jakości oraz ostrości grafiki.

Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem to świetne narzędzie reklamowe jak również podarunek. Drukarnia internetowa świadczy usługę wykonania fotokubka o jakości A++, przy zachowaniu dobrej jakości nadruku, odpornego na mycie i ścieranie. Nadruki na kubkach dokonywanej są metodą sublimacji, natomiast nadrukowywana grafika powinna mieć wymiary maksymalne 9×20 cm.

Kalendarze

Drukarnia internetowa posiada również w swoim asortymencie kalendarze naścienne jak i biurkowe czy listkowe.

Kalendarze produkowane są na najwyższej jakości papierze z uwzględnieniem preferencji klienta oraz przedstawionego projektu. Wobec tego istnieje możliwość zamówienia kalendarza trójdzielnego, jednodzielnego, ściennego, biurkowego czy listkowego, w zależności od potrzeb klienta indywidualnego bądź przedsiębiorcy.

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe są świetnym narzędziem reklamowym jak również może służyć jako część podarunku czy nagrody.

Smycze wykonywane przez drukarnię internetową charakteryzują się wytrzymałym i odpornym materiałem, nasyconymi barwami oraz drukiem dwustronnym. Grafika na smyczach wykonywana jest przy pomocy techniki sublimacji, co zapewnia trwałość produktom.

Smycze wyposażone w karabińczyk można nabyć w rozmiarach 15 mm, 20mm lub 25 mm szerokości.

Potykacze reklamowe

Potykacze reklamowe najczęściej są niezbędnym elementem każdej firmy oraz jej polityki reklamowej.

Potykacze produkowane przez drukarnię internetową mogą mieć formę jednostronną bądź dwustronną oraz mogą być wykonane z blachy cynkowanej, OWV bądź PCV.

Charakteryzują się dobrą jakością wykonania, wyraźną i ostrą grafiką jak również stabilnością, co jest niezmiernie ważne przy reklamie umieszczonej na podłodze.

Bloczki samokopiujące

Bloczki samokopiujące sprawdzą się w sytuacjach, podczas których wymagane jest jednoczesne wykonanie oryginału i kopii dokumentu.

Na przeciw potrzebom wyszła drukarnia internetowa, wykonując bloczki samokopiujące na papierze najwyższej jakości, umożliwiający kopiowanie treści na 5 kartkach.

W ofercie dostępne są bloczki w formatach A4, A5, A6 oraz A7 w kolorze żółtym, różowym, niebieskim oraz zielonym. Bloczki klejone są wzdłuż krótszego lub dłuższego boku, w zależności od zalecenia klienta.

Najwyższą jakość wydruku zapewnia wykonywanie nadruków przy użyciu techniki offsetowej. Istnieje również możliwość dokonania nadruku zgodnie z projektem klienta, w pełnej kolorystyce.

Oprawa introligatorska

Drukarnia internetowa świadczy również usługi introligatorskie. Zatem istnieje możliwość skorzystania z oferty wykonania twardych okładek oraz oprawienia w nie m.in. prac dyplomowych, dokumentów, akt, albumów, książek, legitymacji, menu restauracyjnych.

Wykorzystanie najlepszej techniki oraz najnowszych maszyn prowadzi do wykonania usługi introligatorskiej najwyższej jakości.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx