Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

19 lipca 2024

Rodzinny camping nad Bałtykiem – wybierz idealną lokalizację!

Pragniesz, by twój tegoroczny rodzinny urlop nad Bałtykiem okazał się niepowtarzalny? Zmień hotel na namiot, kampera lub przyczepę campingową! Twoja rodzina z pewnością doceni wypoczynek bliżej natury. Nie musicie jednak rezygnować z dodatkowych atrakcji i odpowiedniego komfortu, który jest niezbędny w trakcie wakacji, szczególnie z dziećmi. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, wybierając idealny camping. Ustronie Morskie i tutejszy ośrodek Ustronie Park to doskonałe miejsce na urlop!

Spokojna lokalizacja tuż przy plaży

Szukając miejsca na camping nad Bałtykiem, zadbaj o to, aby rozbić swój namiot bądź zaparkować przyczepę w lesie z dala od turystycznego zgiełku, a jednocześnie tuż przy plaży. Przecież właśnie o to chodzi w wakacjach nad morzem! Wbrew pozorom nie musisz szukać „dzikiej” lokalizacji, aby pokazać swoim dzieciom uroki nocowania bliżej natury i poczuć odrobinę przygody, z jaką kojarzy się camping. Ustronie Morskie to miejsce, w którym ogromne pole dla namiotów i kamperów znajdziesz w lesie tuż przy niemal prywatnej plaży, od której ciebie i twoich bliskich dzielić będzie zaledwie kilka kroków!

Odrobina wygody na miejscu

Camping z pewnością wybierasz po to, by twoi podopieczni po raz pierwszy poznali uroki biwakowania, leżenia na hamaku, przygotowywania posiłków na kuchence gazowej i wieczornego ogniska pod pełnym gwiazd niebem. To cenna przygoda, bardzo często nieznana przez współczesne dzieci, ale rodzinne wakacje rządzą się swoimi prawami. W pobliżu twojego campingu nie powinno zabraknąć komfortowego ciepłego prysznica, a także restauracji ze smacznymi, pełnowartościowymi posiłkami. Jeśli wybierzesz odpowiedni ośrodek, przygoda i wygoda wzajemnie się nie wykluczają!

Aktywny wypoczynek

Bardzo dobrze, kiedy w pobliżu campingu istnieje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Plażowanie i kąpiele wodne po kilku dniach mogę się znudzić nawet najbardziej zaciekłym urlopowiczom. Nad Bałtykiem warto spróbować między innymi sportów wodnych – w rodzinnym gronie dobrze sprawdzają się te mniej wymagające, na przykład wiosłowanie na stojąco na desce typu SUP, chociaż starsze dzieci mogę zainteresować się także szkołą windsurfingu. Urozmaicone polskie wybrzeże warto eksplorować również na rowerze, jednak zabieranie własnych jednośladów dla wszystkich członków rodziny bywa kłopotliwe. Dlatego najlepiej, żeby miejsce, które wybierzemy na urlop, posiadało również wypożyczalnię rowerów.

Atrakcje dla najmłodszych

Najmłodszym dzieciom z pewnością przypadną do gustu atrakcje zorganizowane specjalnie dla nich – coś więcej niż plac zabaw i boisko. Dziś naprawdę nietrudno znaleźć pole campingowe, na którym dzieci pod dobrą opieką mogą brać udział w zaplanowanych i urozmaiconych animacjach.

Wieczorny relaks w pobliżu campingu

Dorośli zasługują natomiast na odrobinę relaksu. Na większych polach campingowych możliwości nie brakuje. Wieczorny drink lub muzyka na żywo z pewnością pomogą ci nieco zresetować umysł po wielu miesiącach pracy. Pomyśl również o relaksie dla ciała, na przykład w postaci sauny.

Camping i domki Ustronie Morskie – odwiedź Ustronie Park

W ośrodku wypoczynkowym Ustronie Park te wszystkie atrakcje i udogodnienia czekają na ciebie i twoją rodzinę, podobnie jak liczący 6 ha camping tuż przy plaży, a w razie potrzeby wygodne letniskowe domki. Ustronie Morskie są wyjątkową miejscowością na polskim wybrzeżu, ponieważ mimo swojej popularności, zgodnie ze swoją nazwą oferują wypoczynek w ustronnym miejscu!

Do ciebie należy decyzja, czy w tym roku postawisz na domki letniskowe, czy pole namiotowe, jednak w obu przypadkach twoją rodzinę czeka wspaniała lokalizacja tuż przy plaży, beach bar z koncertami i występami artystycznymi, joga, wypożyczalnia rowerów i sprzętu wodnego, a także boiska i animacje dla dzieci i dorosłych wliczone w cenę pobytu. W ośrodku Ustronie Park nie istnieje pojęcie nudy!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx