Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

6 grudnia 2023

Pracownia artystyczna Motyle – kobieca biżuteria z pasji do tworzenia

W dobie masowości i powtarzalności nie ma nic cenniejszego niż dzieło ludzkich rąk, któremu towarzyszy pasja i miłość do rękodzieła. Biżuteria artystyczna Motyle to marka, która od kilkunastu lat pozostaje wierna idei tworzenia, kreatywności, a przy tym pasji do celebrowania kobiecości. Pracownia biżuterii wpisana w krajobraz Sopotu i całego Trójmiasta od lat zyskuje nowe grono fanek zauroczonych unikatowymi „błyskotkami”.

Inspiracja? Cały świat

Twórcy marki Motyle, czyli Daria Jankowiak-Byczkowska i Patryk Byczkowski, którzy pracownię biżuterii stworzyli w Sopocie w 2005 roku, po prostu kochają świat i są na niego otwarci. Moda, architektura, rośliny, zwierzęta, kosmos, świat ludzi i ich zmysłów to inspiracje wymieniane przez projektantów przy okazji każdej kolejnej kolekcji. Sercem i motorem napędowym marki pozostaje niezmiennie Daria Jankowiak-Byczkowska, która głównie zajmuje się projektami, a w branży tej działa już od prawie 25 lat. Zdobyła za swoją pracę cały szereg prestiżowych nagród, a wymienić warto choćby I miejsce w konkursie Klejnot Polskiej Biżuterii na Targach Złoto Srebro Czas w roku 2005 i 2006, Grand Prix Targów Amberif w 2005 roku oraz Nagrodę Ministra Gospodarki na Najlepszy Wyrób Targów Złoto Srebro Czas 2012.

Trudna sztuka

Mistrzami w fachu ręcznej produkcji biżuterii i jednocześnie inspiracją dla marki Motyle jest sztuka turecka wyrobu unikatowych akcesoriów ze złota i srebra. Ale polska marka tchnęła własne pomysły i wizję w autorskie produkty, które dzięki ręcznemu dopracowaniu i idei skrytej w każdej kolekcji, stają się naprawdę unikatowe. Pracownia biżuterii w Sopocie jest miejscem, w którym srebro, złoto, bursztyn, perły, turkus, ametyst i kryształy grają główną rolę i zmieniane są w unikatowe kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki. Niezwykle ciekawe jest to, jak bardzo Motyle otwarte są na miłośników sztuki wyrobu biżuterii. Pracownię można bowiem odwiedzić i wziąć udział w warsztatach jubilerskich, podczas których samodzielnie wykonuje się biżuterię. Bon na warsztaty może być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby, która kocha błyskotki.

Z myślą o kobietach

Biżuteria artystyczna sygnowana znakiem Motyle jest stworzona z myślą o kobietach delikatnych, ale przy tym odważnych, szukających oryginalności, nietuzinkowości w dopełnieniu codziennych stylizacji. Unikatowe pierścionki, naszyjniki czy kolczyki są autorskie, ekskluzywne, modne i inspirowane światem. Pracownia biżuterii bazuje tylko na najwyższej jakości surowcach z szacunku do kobiet i troski o ich komfort. Motyle stworzyły już kilkanaście kolekcji, które dostępne były i są w renomowanych salonach jubilerskich, takich jak YES czy W.Kruk w największych polskich miastach.

Bądź piękna, modna i… wygodna

Marka Motyle nie tylko sprawia, że kobieta czuje się pięknie i wyznacza trendy. Wygoda i dostęp klientek do najnowszych form zakupów są dla twórców niezwykle ważne. Dlatego sklep internetowy marki został stworzony dla wszystkich, którzy chcą szybko, bezpiecznie i w domowym zaciszu dokonać zakupu ulubionej biżuterii. Szczegółowe opisy, charakterystyka każdego produktu, możliwość zwrotów oraz skorzystania z darmowej wysyłki to wyróżniki E-Sklepu pracowni biżuterii. Zakupy online upoważniają też do skorzystania z gwarancji oraz serwisu i naprawy biżuterii , z których można korzystać stacjonarnie w sopockiej pracowni. W sklepie internetowym na klientów czekają też bony podarunkowe na produkty lub warsztaty jubilerskie. Bony prezentowe można również realizować kupując online.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx