Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

4 czerwca 2023

Dowiedz się, jakie artykuły biurowe i papiernicze stanowią niezbędnik każdego studenta!

Jesień to nie tylko czas powrotu do szkoły, lecz także początek nowego roku akademickiego. Zanim studia rozpoczną się na dobre, warto odpowiednio przygotować się do zajęć. Nikt nie zajmuje się sprawdzaniem zeszytów studenta, dlatego samodzielne sporządzanie notatek to podstawa. Jakie artykuły biurowe i papiernicze warto mieć przy sobie? Poznaj nasze propozycje!

  • Notatniki – mimo że coraz więcej osób decyduje się na to, aby notować na laptopie, to metoda ta nie sprawdza się u każdego. Dlatego też przed rozpoczęciem studiów dobrze jest zaopatrzyć się w podstawowe
  • artykuły szkolne, w tym zeszyty. Jakie najlepiej sprawdzą się podczas wykładów i ćwiczeń? Bardzo dobrą opcją dla wszystkich studentów są kołozeszyty w kratkę oraz zeszyty z przekładkami, które umożliwiają prowadzenie notatek z wielu przedmiotów w jednym notesie. Kolorowe przekładki zapewniają skuteczne rozdzielenie różnych sekcji. Zazwyczaj każda z nich wyposażona jest w dodatkową kieszeń, w której przechowywać można luźne kartki i notatki, a także kserówki i ćwiczenia otrzymane od prowadzących zajęcia.
  • Zakreślacze i karteczki indeksujące – już przed rozpoczęciem roku dobrze jest zakupić zestaw zakreślaczy. Każdy semestr to liczne kolokwia i egzaminy, do których studenci muszą opanować dużą ilość materiału z książek, kserówek i notatek z wykładów. Aby uczyć się szybciej i efektowniej warto wypracować sobie własny system zaznaczania ważnych informacji. Przydają się do tego neonowe lub pastelowe zakreślacze oraz karteczki indeksujące, dzięki którym nie musisz wertować całej książki, by odnaleźć notatkę, której szukasz. Te i inne artykuły piśmiennicze znajdziesz na https://kapitanbiuro.pl!
  • Segregatory – przy organizacji notatek, kserówek oraz dokumentów świetnie sprawdzają się duże segregatory. Studenci bardzo często zapisują swoje notatki na luźnych kartkach, lub pracują na materiałach dostarczanych przez prowadzących w czasie zajęć. Aby żadna notatka się nie zgubiła, warto zaopatrzyć się w
  • sprzęt biurowy taki jak dziurkacz, spinacz i segregator. Z pewnością przydadzą się również krystaliczne lub groszkowe koszulki, które zapewnią dokumentom ochronę przed zniszczeniem.
  • Kalendarz – podczas studiów bardzo ważna jest nie tylko organizacja notatek, lecz także organizacja czasu! W planowaniu bez wątpienia przydają się listy zadań do zrobienia, oraz zapisywanie wszystkich ważnych dat z wyprzedzeniem – zaznaczenie terminów trwania sesji egzaminacyjnej, przerwy zimowej, świąt oraz wakacji. Do tego doskonale sprawdza się kalendarz roczny lub akademicki z wolnym miejscem na zapiski, a także
  • artykuły do biura takie jak podkładka na biurko z wyrywanymi kartkami!
  • Akcesoria dla miłośników estetycznych notatek – wszyscy studenci, którzy z tworzenia estetycznych notatek czerpią przyjemność, powinni zaopatrzyć się także w różnorodne gadżety. Obecnie na topie znajdują się kolorowe pisaki z końcówką pędzelka, które umożliwiają kaligrafowanie nagłówków czy tematów zajęć. 
0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx