Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lutego 2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa – Michałowice Parkowa

Już wkrótce w podwarszawskich Michałowicach powstanie osiedle komfortowych domów w zabudowie bliźniaczej. Michałowice Parkowa jest nową inwestycją firmy deweloperskiej  RealCo, która zostanie zrealizowana przy ulicy Parkowej w miejscowości Michałowice-Wieś.  To tu powstaną 24 domy jednorodzinne dwulokalowe o powierzchni mieszczącej się w przedziale 142 m² – 146 m². Dlaczego warto tu zamieszkać?

Dom Michałowice Parkowa

Zakup nieruchomości w tej lokalizacji stanowi atrakcyjną propozycję dla rodzin z dziećmi oraz osób, którym zależy na zamieszkaniu w spokojnym miejscu blisko natury. Do każdego domu będzie przynależała działka o wielkości około 500 m². Zielona okolica, ale również bogata infrastruktura i bliskość stolicy czynią Michałowice wymarzonym miejscem do zamieszkania. Domy zostały tak zaprojektowane, aby możliwe było spełnienie oczekiwań nabywców, nawet tych szczególnie wymagających. Dostępne udogodnienia, kameralna atmosfera i przyjazne otoczenie niewątpliwie wpłyną na komfort i poczucie bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców.

Domy powstaną przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości, co przełoży się również na najwyższy standard wykończenia.  Inwestycja zostanie zrealizowana przy zastosowaniu nowoczesnych i ekologicznym rozwiązań. Udogodnienia obejmują m.in. rekuperację (energooszczędną wentylację mechaniczną) czy też gniazdo umożliwiające ładowanie pojazdów elektrycznych. Przygotowane instalacje dadzą mieszkańcom możliwość montażu fotowoltaiki, klimatyzacji, kominka, podlewania ogrodowego. 

Domy na sprzedaż okolice Warszawy

Atrakcyjna lokalizacja to jeden z większych plusów tej inwestycji. Nie bez znaczenia jest bliskość terenów zielonych, ale również Warszawy. Dzięki licznym ścieżkom rowerowym i miejscom rekreacyjnym możliwe będzie aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Wygodny dojazd WKD do Warszawy będzie kolejnym dużym plusem.

W odległości 2 km od osiedla znajduje się przedszkole i szkoła podstawowa. Zlokalizowany tuż przy szkole plac zabaw stanie się bezpieczną strefą zabaw dla najmłodszych, nieco starsi docenią z pewnością obecność Skateparku. W pobliżu znajdują się również liczne sklepy spożywcze i apteki, idealne na codzienne zakupy.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx