Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 lipca 2024

Nowy poziom orgazmów. Poznaj magię punktu G

Punkt G w kobiecej anatomii został odkryty na przełomie XIX i XX wieku. Dziś wibrator punktu G pozwala wielu kobietom odkryć magiczną przestrzeń nieosiągalnych innymi drogami doznań.

Gdzie szukać punktu G – świętego Graala kobiecego orgazmu?

Wiele słów napisano i powiedziano na temat punktu G. Swego czasu niektórzy wręcz twierdzili, że jest to mit, a ta wyjątkowo erogenna strefa kobiecego ciała nie istnieje. Te czasy na szczęście dawno za nami, czego dowodem jest mnogość modeli świetnie pomyślanych stymulatorów tego punktu – zarówno wibratorów, jak i dildo.

Punkt G, wbrew przyjętej nazwie nie jest małym, trudnym do zlokalizowania miejscem. To raczej pewna przestrzeń, strefa, znajdująca się w odległości od 0,5 cm do 2 cm od wejścia pochwy, na jej przedniej ścianie. Można wyczuć ją dość łatwo, zwłaszcza w momencie podniecenia, gdy strega G staje się bardziej ukrwiona i przez to nabrzmiała. Nazwa punktu G pochodzi od jego odkrywcy – niemieckiego lekarza Ernsta Gräfenberga. Na przełomie XIX i XX wieku badał on dokładnie kobiecą anatomię i poza odkryciem tej erotycznej strefy jest także między innymi twórcą pierwszej wkładki domacicznej.

Przyjemność, jaką daje stymulacja strefy G, zależy w dużej mierze od indywidualnych preferencji każdej kobiety. Niektóre panie mają ten obszar bardziej czuły i poznając go i eksplorując, przeżywają orgazmy o wiele silniejsze niż łechtaczkowe.

Stymulacja punktu G – rób to sama lub w towarzystwie

Zabawy związane ze stymulacją punktu G odbywać mogą się na wielu polach. W czasie seksu w odpowiednich pozycjach jest on stymulowany przez penetrację penisem. Palce również są doskonałym narzędziem dawania przyjemności poprzez tę strefę. Najlepszym sposobem i najszybszą drogą do osiągania G-orgazmów są jednak odpowiednio wyprofilowane wibratory punktu G zakupiony w www.deepfantasy.pl. Tego typu gadżety można wykorzystać podczas samodzielnej masturbacji, by lepiej poznać ciało i dostarczyć sobie przyjemności na własną rękę, ale z powodzeniem mogą być także dodatkiem i urozmaiceniem seksu partnerskiego.

Wibrator punktu G Deep Fantasy – 7 różnych poziomów wibracji dla Twojej satysfakcji

Wibrator punktu G powinien być przemyślanym zakupem. Od jego jakości wykonania i niezawodności zależy przecież również to, jak piękne i namiętne chwile będziemy z nim przeżywać. Dla początkujących, ale i też dla osób, które chcą rozbudować swoją kolekcję seks-zabawek o ekskluzywny i wspaniale przemyślany dodatek, wibrator punktu G Deep Fantasy będzie trafionym wyborem.

Ten model wykonany jest z silikonu medycznego wysokiej jakości, co czyni go bardzo delikatnym i przyjemnym w dotyku. Dzięki temu nie jego użytkowanie nie powoduje też najmniejszych podrażnień. Posiada wbudowane dwa silniczki – jeden stymulujący punkt G, a drugi łechtaczkę. Możemy wybierać spośród siedmiu programów ich pracy, co pozwala dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb i gustu. Dokładny opis jego niesamowitych możliwości znajdziemy na stronie deepfantasy.pl. Jest to produkt higieniczny i łatwy do utrzymania w czystości – wystarczy użyć do jego czyszczenia wody z mydłem.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx