Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

6 grudnia 2023

PANATO – producent plecaków, worków i toreb reklamowych

Skuteczna reklama to nie tylko spoty w telewizji czy w radiu. Wypromować markę można także za pomocą praktycznych akcesoriów, które konsument chętnie zabierze ze sobą do pracy, szkoły lub na wakacje. Można je zamówić w PANATO – u polskiego producenta toreb i innych tekstylnych akcesoriów reklamowych, którego warto poznać bliżej.

Polska marka z misją społeczną

Producent posiada dwie pracownie: szwalnię, która szyje torby, plecaki i inne akcesoria reklamowe, a także pracownię sitodruku, która zajmuje się nanoszeniem nadruku na tekstyliach. Dzięki temu konsument ma świadomość, że jego produkt powstaje tu na miejscu, w Polsce, nie zaś w anonimowej fabryce na innym kontynencie, często w skandalicznych warunkach. Co więcej, PANATO wspiera ekonomię społeczną, między innymi poprzez zatrudnianie osób niepełnosprawnych oraz rozwijanie sieci przedsiębiorstw społecznych w Polsce. Co za tym idzie, każde zamówienie wiąże się z pomocą potrzebującym, a to wartość, której nie sposób przeliczyć na pieniądze.

Producent toreb, który ma na uwadze zrównoważoną konsumpcję

Jednorazowe woreczki foliowe zaśmiecają świat. Używa się ich zbyt dużo i często trafiają tam, gdzie nie powinny – do lasu, na plażę, do wody. Dlatego tak ważne jest propagowanie toreb wielorazowych, wykonanych z naturalnej bawełny, poliestru, kodury, czy washpapy (specjalna mieszanka papieru i lateksu). Taka torba przetrwa w dobrym stanie przez wiele lat, a w razie potrzeby można ją wyprać lub zszyć. Co więcej, PANATO szyje również torby z bawełny z recyklingu oraz bawełny organicznej, czyli takiej, której uprawa odbyła się bez udziału pestycydów i innych środków chemicznych. Warto podkreślić, że nie każdy producent toreb w Polsce ma w swojej ofercie ekologiczne materiały, dlatego PANATO z pewnością zasługuje na wyróżnienie.

Poważny gracz na rynku akcesoriów reklamowych

A skoro o wyróżnieniach mowa, to spółdzielnia ma się czym pochwalić. W pierwszym roku działalności (tj. w 2012) producent zajął 1. miejsce w konkursie na Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Roku. W 2013 marka PANATO została laureatem ogólnopolskiego konkursu Przedsiębiorstwo Społeczne Roku, zaś w dwóch kolejnych latach była finalistą tegoż. Rok 2018 przyniósł producentowi kolejne wyróżnienie – tym razem 1. miejsce na podium w konkursie Dolnośląskie Gryfy (kategoria „Przedsiębiorstwo Społeczne”). W ciągu dziesięciu lat działalności spółdzielnia otrzymywała wielokrotnie certyfikaty jakości, tj. Znak Jakości Ekonomii Społecznej (ES) oraz certyfikat jakości Zakup Prospołeczny.

Wygodne zakupy i przyjazny konfigurator

Niemniej dla konsumenta od nagród i wyróżnień ważniejsze będzie to, w jaki sposób będzie mógł złożyć zamówienie. Na stronie pod adresem domenowym panato.org jest to bardzo łatwe. Kategorie produktowe umieszczone są w górnej części strony. Wystarczy najechać kursorem na wybraną kategorię (np. torby) i kliknąć konkretny model. Następnie strona przekierowuje do intuicyjnego konfiguratora, w którym można spersonalizować swój produkt. Producent toreb umożliwia wybranie koloru, rodzaju materiału, uchwytu oraz dodatkowych udogodnień (np. kieszeni wewnętrznej, zapięcia). Można również dodać metkę oraz własną grafikę. Na koniec wystarczy określić liczbę sztuk oraz opłacić zamówienie.

Kreowanie wizerunku marki z PANATO

Spersonalizowana torba może być świetnym narzędziem w rękach speców od reklamy. Dlaczego? Otóż to nie ulotka, która zwykle ląduje w koszu, ani nie długopis, który szybko się wypisze albo zgubi. Pakowna torba może towarzyszyć konsumentowi w pracy, w szkole, podczas zakupów i wyjazdów. W tym czasie nadruk z adresem strony www czy logiem firmy będzie promował markę zarówno wśród znajomych konsumenta, jak i osób całkowicie postronnych (np. w kolejce w sklepie).

Jednak żeby torba pracowała na pozytywny wizerunek marki, musi być estetycznie wykonana, a nadruk na niej powinien być trwały i czytelny. Dobry projekt sprawi, że ostateczny odbiorca torby zechce ją nosić codziennie, co z pewnością przyczyni się do rozpowszechnienia marki. Dlatego też warto powierzyć promocję firmy właśnie spółdzielni PANATO, której wyroby są wykonane z największą starannością i zgodnie z nowoczesnymi trendami wzorniczymi.

Z Wielobranżową Spółdzielnią Socjalną PANATO można skontaktować się:

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx