Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

12 kwietnia 2024

Postaw na profesjonalne i wyjątkowe środki czystości

Profesjonalne środki czystości to nowatorskie produkty chemiczne do specjalistycznego czyszczenia wszelkiego typu powierzchni w domach lub lokalach użyteczności publicznej. Oferowane środki czystości ułatwią sprzątanie oraz właściwe nabłyszczanie wszelkiego typu powierzchni. Artykuły dostępne są w uniwersalnych opakowaniach o różnej pojemności. Dzięki temu oferta dostosowana jest do klienta indywidualnego, jak i do firm oraz instytucji. Skoncentrowane środki czystości to idealny zakup oraz zaoszczędzony czas i pieniądze.

Profesjonalne środki czystości dla hoteli i firm

Wyjątkowa i sprawdzona formuła środków czystości zapewni gwarantowaną skuteczność codziennego sprzątania. Oferta szczególnie  dedykowana jest do hoteli, pensjonatów oraz lokali gastronomicznych. Szeroka gama produktów do utrzymania należytej czystości przynosi świetne efekty przy zastosowaniu wszelkiego rodzaju płynów i żelów do mycia podłóg, powierzchni szklanych oraz metalowych. Skoncentrowane środki czystości pozwolą na wydajne zastosowanie oraz efektywne sprzątanie. Oferta obejmuje również mydła w płynie z przeznaczeniem do dozowników zamieszczonych we wszelkiego rodzaju toaletach użytku publicznego. Dostępne są preparaty zarówno standardowe, jak i o właściwościach antybakteryjnych czy też hipoalergicznych. 

Specjalna oferta dla szkół i biur

Szeroka oferta środków czystości skierowana jest do szkół i biur. W miejscach tych szczególną uwagę należy zwrócić na czystość łazienek oraz toalet. Artykuły chemiczne w postaci chusteczek biodegradowalnych oraz mydeł hipoalergicznych ułatwią walkę z zarazkami i bakteriami w miejscach użyteczności publicznej. Ponadto szeroka gama produktów do czyszczenia toalet w postaci żelów i skoncentrowanych płynów zapewni właściwe i utrzymanie armatury w czystości. Tylko przy zastosowaniu odpowiednich i właściwych preparatów możliwe jest zadbanie o nieskazitelną czystość. Ta: hurtownia chemiczna posiada w ofercie najlepsze produkty znanych oraz cenionych producentów profesjonalnych środków utrzymania czystości.

Szeroka gama uniwersalnych płynów AJAX

Dzięki zastosowaniu tego uniwersalnego produktu wszelkie bardzo trudne zabrudzenia znikną bez problemu. Płyn z dodatkiem sody pomoże uporać się nawet z uporczywymi zabrudzeniami, a także śladami kamienia. Należy nadmienić, iż wszystkie te płyny cechuje długotrwały, przepiękny zapach. Na szczególną uwagę zasługuje płyn neutralizator zapachów. Płyn posłuży również do idealnego umycia powierzchni lustrzanych oraz szyb. Dzięki unikalnej formule pozostawia wszystkie powierzchnie lśniące czystością bez żadnych smug. Dostępny jest w kilku wariantach zapachowych, których aromat trwały jest aż do 24 godzin. Odpowiedni płyn uniwersalny sprawi, że sprzątanie stanie się bardzo przyjemne. Płyny dostępne są w dużych 5 litrowych opakowaniach, jak również w małych 1 litrowych. Nie zwlekaj z podjęciem właściwej decyzji, dokonaj zakupu już dzisiaj i zapoznaj się z naszymi uniwersalnymi produktami.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx