Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

21 lutego 2024

Zbliża się Nowy Rok. Zmień swoje biuro rachunkowe w Poznaniu na lepsze!

Początek nowego roku to idealny czas na zmiany, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Osoby prowadzące własny biznes powinny zastanowić się czy nie warto dokonać również zmian w zakresie obsługi księgowej swojej firmy.

Biuro rachunkowe Poznań – jak znaleźć?

Ofert biur rachunkowych w Poznaniu najlepiej jest szukać w Internecie. Warto przejrzeć branżowe strony, gdzie różni księgowi zamieszczają swoje ogłoszenia i oferty. Dobrze jest też zajrzeć na tematyczne fora czy grupy, np. na Facebooku. Użytkownicy często dzielą się swoimi doświadczeniami, które zdobyli podczas współpracy z danymi biurami rachunkowymi i polecają lub odradzają konkretne biura. Opinie na temat księgowych w Poznaniu można znaleźć również w wyszukiwarce Google. Wystarczy wpisać w pasek wyszukiwania hasła takie jak np. ”biuro rachunkowe poznań”, „dobra księgowa w Poznaniu”, „rozliczenie podatków poznań” czy „obsługa kadrowo płacowa poznań”. W ten sposób wyświetli się również cała lista firm świadczących usługi księgowe w Poznaniu.

Dobra księgowa w Poznaniu

Jednym z wyników wyszukiwania z pewnością będzie biuro rachunkowe AK-PLUS. Jego właścicielem jest bardzo dobra, licencjonowana księgowa w Poznaniu – Pani Anna Klupczyńska, która posiada ponad 30-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej. Na podstawie swoich doświadczeń stworzyła zespół i miejsce przyjazne dla przedsiębiorców, ich biznesów i finansów. AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska jest znane z tego, że doskonale rozumie potrzeby i biznesy swoich klientów, niezależnie od tego w jakiej formie prawnej występują. Ta kancelaria prawno-rachunkowa kieruje swoją ofertę do:

  • przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą,
  • przedsiębiorców wykonujących działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej,
  • spółek prawa handlowego, czyli: spółek jawnych, spółek partnerskich, spółek komandytowych, spółek komandytowo-akcyjnych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, prostych spółek akcyjnych i spółek akcyjnych.

Rozliczanie podatków w Poznaniu

AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska posiada bardzo bogatą ofertę usług, która obejmuje między innymi takie usługi jak:

  • prowadzenie ksiąg handlowych – kancelaria rachunkowa AK-PLUS zapewnia swoim klientom rzetelne i systematyczne prowadzenie pełnej księgowości, zgodnie z aktualnymi przepisami prawa podatkowego oraz zasadami i normami rachunkowości,
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Księgi te są prowadzone w sposób w pełni zgodny z zasadami prawa podatkowego i normami rachunkowości, ale jednocześnie w sposób korzystny podatkowo dla obsługiwanego przedsiębiorcy,
  • ryczałt ewidencjonowany – biuro prowadzi kompleksowe rozliczenie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych w oparciu o ustawę o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne oraz w oparciu o inne akty prawne, do stosowania których klient jest zobowiązany,
  • karta podatkowa – karta podatkowa to uproszczona forma opodatkowania działalności. Polega na opłacaniu stałej stawki podatku, która jest z góry określana przez naczelnika urzędu skarbowego. Biuro rachunkowe AK-PLUS rozlicza również przedsiębiorców rozliczających się w oparciu o kartę podatkową,
  • pozostałe usługi księgowe – wśród pozostałych usług świadczonych przez kancelarię prawno-rachunkową AK-PLUS bez wątpienia warto wymienić rozliczenie podatków. Firma sporządza deklaracje PIT, CIT, VAT i inne dokumenty do US, ZUS I GUS. Biuro podejmuje się także sporządzania podań i pism do urzędów według zapotrzebowania klienta.

Obsługa kadrowo-płacowa w Poznaniu

Oprócz usług księgowych, AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska świadczy usługę taką jak kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kadra AK-PLUS posiada doskonałą znajomość Kodeksu Pracy, ustawy o ubezpieczeniach i świadczeniach ZUS, oraz innych potrzebnych przepisów prawnych, a także odpowiednie doświadczenie. Obsługa kadrowo-płacowa w Poznaniu świadczona przez AK-PLUS zapewnia właścicielom firm spokój i pewność, że wszystkie formalności i prace są wykonywane prawidłowo, rzetelnie i terminowo, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą skupić się na zarządzaniu swoim przedsiębiorstwem.

Kontakt do biura rachunkowego AK-PLUS

Z AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska można skontaktować się:

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx