Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lutego 2024

Kursy kosmetyczne w Beauty Lider w Warszawie

Zabiegi kosmetyczne cieszą się coraz większą popularnością i to wśród osób należących do różnych grup wiekowych. Wiele młodych kobiet decyduje się również rozwijać i pracować w zawodzie kosmetologa. Odpowiedni kurs powinien przygotować nas zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej do wykonywania zawodu. Beauty Lider oferuje m.in. profesjonalne szkolenia kosmetyczne, zawodowe kursy kosmetyczne i podologiczne, kursy medycyny estetycznej, które prowadzone są przez doświadczonych instruktorów.

Teoria i praktyka

Niewątpliwie jednym z najważniejszych aspektów szkolenia są proporcje między teorią a praktyką. Warto znaleźć kurs, który kładzie duży nacisk na wyposażenie uczestnika w niezbędne umiejętności praktyczne. Takie kursy znajdziemy w ofercie centrum szkoleniowego Beauty Lider w Warszawie. Po obserwacji zabiegu wykonywanego przez instruktora, każdy z kursantów ma możliwość samodzielnego wykonania omawianego zabiegu. Kadrę ośrodka tworzą wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnią praktyką. Dużym atutem Beauty Lider jest również bogata oferta kursów, wśród których znajdziemy kursy kosmetyczne, podologiczne, kursy stylizacji paznokci, kursy stylizacji rzęs i brwi, mezoterapii oraz kursy medycyny estetycznej. Zawodowy kurs kosmetyczny został stworzony od postaw z myślą o osobach, którym zależy na kompleksowym przygotowaniu do zawodu kosmetologa. Aż 80% czasu szkoleniowego to praktyka! Czego dowiemy się podczas kursu?

Zawodowy kurs kosmetyczny

Zawodowy kurs kosmetyczny umożliwia kursantom poznanie szeregu zabiegów i zagadnień dokładnie omawianych przez instruktora. Po części teoretycznej następuje przejście do praktyki – kursanci samodzielnie wykonują zabieg na modelce pod czujnym okiem prowadzącego. Organizator zapewnia niezbędne materiały, takie jak kosmetyki i profesjonalny sprzęt. Kursy realizowane są w profesjonalnie wyposażonej sali. Szkolenie kończy się egzaminem – teoretycznym oraz praktycznym – którego pozytywne zaliczenie upoważnia uczestnika do uzyskania certyfikatu i zaświadczenia zgodnego ze wzorem MEN.

Program zawodowego kursu kosmetycznego obejmuje wiele zagadnień, takich jak budowa i funkcje skóry, rodzaje cer i ich prawidłowa pielęgnacja, karboksyterapia, radiofrekwencja mikroigłowa – RF frakcyjna, zabiegi na ciało – lipolaser, peelingi kosmetyczne, mezoterapia mikroigłowa, aparatura i metody zabiegów oraz wiele innych.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx