Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lutego 2024

4 powody, dla których warto kupić numer na dom LED

Fot.: freepik.com

Bezpieczeństwo to niesamowicie ważna kwestia w naszych domach. Jest ono dla większości z nas absolutną podstawą. Dbamy o nie kupując solidne drzwi, montując kamery, porządne ogrodzenie i inne. To jednak wciąż nie wszystko. Wielu z nas nie podchodzi do tematu szerzej.  Zapominamy o tym, że nawet najlepsza kamera nie zagwarantuje nam bezpieczeństwa w momencie, gdy jadąca ratować nam życie karetka pogotowia nie będzie mogła po zmroku zlokalizować naszego domu. Znajdujący się na naszej nieruchomości podświetlany numer dom to element, dzięki któremu możecie się czuć zdecydowanie pewniej i bezpieczniej. Czym się wyróżnia i jakie ma zalety? Jeśli macie wątpliwości czy aby na pewno warto inwestować w wysokiej jakości numer na dom LED – koniecznie zostańcie z nami do końca. Przed Wami 4 powody – zalety – dla których warto kupić numer na dom LED. Oto one!

Numer na dom LED – czym wyróżnia się na tle innych tabliczek adresowych?

Na wstępie zaznaczmy, że nie będziemy tłumaczyć czym w ogóle jest numer na dom, ponieważ każdy z nas prawdopodobnie świetnie to wie. Warto jednak nakreślić, jak działa numer na dom wyposażony w światło LED. Specyfika pracy tego urządzenia jest bowiem nieco inna niż w przypadku klasycznych tabliczek. Może on mieć wbudowany czujnik zmierzchu, o którym przeczytacie poniżej. Czym jeszcze wyróżnia się numer na dom LED. Przed Wami 4 zalety tego rozwiązania!

4 zalety numeru na dom LED – dlaczego warto w niego zainwestować?

1.    Zastosowanie światła LED

Światło LED, które wykorzystuje się między innymi w tablicach adresowych, jest niesamowicie popularnym rozwiązaniem. Wykorzystuje się je w oświetleniu wnętrza domu, ale także w oświetlaniu jego zewnętrznych elementów. Tego typu światło LED ma niezwykle mocne, wyraźne, białe zabarwienie. Świeci intensywnie. Elementy znajdujące się w okolicy tego światła są po zmroku bardzo dobrze widoczne.  

2.    Czujnik zmierzchu zamontowany w numerach na dom LED

Numer na dom LED to rozwiązanie nowoczesne z wielu powodów. Światło nie jest jedynym. Innowacyjność tego urządzenia polega również na zastosowanym z nim czujniku zmierzchu. Czym jest takie urządzenie? To system uruchamiania światła w sposób automatyczny – samoistnie – w momencie, kiedy za oknem robi się ciemno. Czujnik jest w stanie sam, bez naszej pomocy, wykrywać zmiany pogody i jasności za oknem. Dzięki temu, że został on dodany do numerów na dom LED z asortymentu marki CUCUDO, Wasza tabliczka będzie zawsze dobrze widoczna, a wy nie będziecie musieli pamiętać o codziennym włączaniu i wyłączaniu jej.  To niezwykle wygodne.

3.    Design numerów LED

Nowoczesne numery na dom LED to poza funkcjonalnością i technologiami, jakie w nich zastosowano, elegancki desing. Wyglądają ponadczasowo i pasują do każdej elewacji. Bez znaczenia jest to, jaki kolor ma Wasz dom czy Wasze ogrodzenie – na pewno uda Wam się znaleźć model, który będzie do nich pasował. Wybór jest ogromny!

4.    Bezpieczeństwo nieruchomości i przede wszystkim Wasze

Jeśli wymienione powyżej właściwości sugerują Wam, że największą zaletą numerów na dom LED jest ich innowacyjność – niekoniecznie jest to prawdą. To ogromne atuty, które przekładają się na fakt, że taki numer gwarantuje Wam bezpieczeństwo. To właśnie bezpieczeństwo jest bezapelacyjnym numerem jeden wśród zalet takiego rozwiązania. Dzięki temu, że dom i jego numer są widoczne po zmroku, bez problemu trafi do Was – nawet przy niesprzyjającej pogodzie – policja, straż pożarne, lekarz czy pogotowie. Pamiętajmy, że w niektórych sytuacjach, szczególnie gdy zagrożone jest ludzkie zdrowie i życie – szybkie odnalezienie domu i sprawne udzielenie pomocy może być kluczowe.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx