Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lipca 2024

Czy warto zdecydować się na szycie na miarę garnituru ślubnego?

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu pary. Od chwili złożenia przysięgi małżeńskiej nowożeńcy będą podążać przez życie we dwoje. Nic więc dziwnego, że każdy chce, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Warto również pomyśleć o strojach.

W trakcie ślubu na pierwszym planie jest suknia Panny Młodej. Jej wyjątkowość będzie przykuwać uwagę każdej osoby. Nie oznacza to jednak, że Pan Młody może zbagatelizować kwestię swojego ubrania. On również powinien zadbać o swoją prezencję. W zależności od tego, w jakim stylu jest wesele i gdzie się odbywa, wkłada się wtedy garnitur ślubny lub smoking.

Dlaczego warto postawić na garnitur ślubny na miarę?

Na ślub nie możemy założyć tego samego garnituru, który nosimy do pracy lub wyciągamy z szafy, kiedy wymaga tego okazja. A już absolutnie nie możemy go od kogoś pożyczać, bo każdy ma inne proporcje sylwetki. Rangę wydarzenia, jakim jest ślub, podkreślimy poprzez wyjątkowy strój. Zastanawiając się nad tym, co ubrać, weźmy pod uwagę szycie na miarę. Odwiedzając pracownię krawiecką, będziemy mogli liczyć na profesjonalną pomoc specjalistów. Nie tylko zdejmą miarę i skroją garnitur idealnie pasujący do naszej figury, ale pomogą w doborze tkaniny i dodatków. Decydując się na to rozwiązanie, zyskujemy gwarancję, że spodnie, marynarka i kamizelka będzie leżeć fantastycznie. Nasze ubranie będzie wygodne, a my, jak przystało na Pana Młodego, wyróżnimy się na tle innych uczestników wesela.

Garnitur idealnie pasujący do oprawy wesela

Podczas wyboru garnituru trzeba patrzeć na figurę i typ urody. Jednak oprócz tego warto zorientować się, w jakim stylu jest suknia Panny Młodej i w jakim jest odcieniu. Im bardziej dopasujemy nasze stroje, tym lepiej będziemy wyglądać razem. Musimy zastanowić się też nad stylem, w jakim będzie wesele. Czy będzie ono na sali bankietowej i w stylu glamour, czy myślimy o ślubie rustykalnym organizowanym w plenerze? W każdym z tych wariantów garnitur może być inny. Kiedy powierzymy jego uszycie krawcowi, to z łatwością określi, co warto byłoby wziąć pod uwagę, a z czego zrezygnować. Dopasuje kolory, określi, jaka faktura materiału się sprawdzi. Nie musimy się więc obawiać tego, że popełnimy swoim strojem jakiś nietakt.

Gdzie można uszyć garnitur na miarę?

W każdym województwie znajdziemy pracownie krawieckie, które specjalizują się m.in. w szyciu garniturów ślubnych. Najlepiej jeszcze przed wizytą zweryfikować opinie, cennik, orientacyjny czas oczekiwania. To da nam pewien obraz, czego możemy spodziewać się na miejscu. Koncentrujmy się na znanych firmach, zatrudniających doświadczonych specjalistów. Jeśli będziemy chcieli uszyć garnitur na miarę w Warszawie, to takim miejscem będzie Cafardini. Cieszy się wśród klientów zaufaniem i renomą. Możemy spodziewać się wysokiej jakości obsługi i równie dobrych tkanin, z jakich nasz garnitur powstanie.  Nawet jeśli nie podążamy za aktualnymi trendami i nie wiemy, co jest na czasie, to powierzając to krawcowi, mamy pewność, że nasz garnitur podkreśli, że mamy klasę.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx