Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

3 października 2023

Kalendarz w prezencie na Nowy Rok

Zaskocz bliską Ci osobę i podaruj jej prezent noworoczny! Fotokalendarz ścienny, biurkowy lub kieszonkowy w spersonalizowanej formie będzie wspaniałą niespodzianką.

Choć prezenty na Nowy Rok nie są jeszcze tak popularnym zwyczajem w Polsce, wiele osób decyduje się na to, by sprawić przyjemność członkom swojej rodziny lub przyjaciołom. W okolicy Sylwestra przychodzi zwykle czas na podsumowania minionych 12 miesięcy, a także snucie planów na te nadchodzące. Wręczając komuś w takim momencie kalendarz ze zdjęciami lub terminarz, pomożesz w sentymentalnym powrocie do przeszłości, jak również w realizacji noworocznych postanowień.

Fotokalendarz ścienny – źródło wspomnień

Stwórz ścienny kalendarz A4 ze zdjęciami o wyjątkowym znaczeniu dla obdarowywanej osoby. Może będą się one odnosić do łączącej Was relacji? Co powiesz na uchwycone wspólne chwile, wyjazdy, spotkania, imprezy? Każdy miesiąc opatrzony będzie innym kadrem, by przypominać, a zarazem dekorować pomieszczenie, w którym taki kalendarz zawiśnie.

Wybierz kalendarz ścienny, w którym to zdjęcia będą grały główną rolę, a poszczególne dni subtelnie wtopią się w ich tło lub kalendarz z terminarzem. Ta ostatnia wersja, gdzie każdy dzień ma osobną kratkę, fantastycznie sprawdza się podczas planowania, jak również notowania swoich osiągnięć. Twoja przyjaciółka zamierza zrzucić kilka zbędnych kilogramów lub przygotować się do maratonu? W ciągu kolejnych miesięcy może wpisywać w okienka swoje postępy albo planowane treningi. Jeśli z fotokalendarza będzie korzystać cała rodzina, wybierz terminarz z kilkoma kolumnami dla każdego członka rodziny osobno.

Kalendarz biurkowy do domu lub pracy

Biurkowy kalendarz ze zdjęciami będzie się świetnie komponował w domowym gabinecie lub też w miejscu pracy. To nowoczesna i bardzo praktyczna dekoracja każdego biurka. Sprawdzi się także jako ozdoba umieszczona na regale, w kredensie, biblioteczce czy na komodzie. Może mieć formę niewielkiego poziomego kalendarza stojącego lub bardziej rzucającego się w oczy kwadratowego kalendarza, na którym fotografie zajmują niemal całą stronę i przypominają zdjęcie w estetycznej ramce.

W ramach noworocznego podarunku możesz każdy miesiąc opatrzyć zdjęciem, które będzie motywowało daną osobę, zagrzewało do działania, zdobywania kolejnych celów zawodowych, realizacji planów i osiągania sukcesów. Dla jednego będą to podobizny jego dzieci, psa, dla innego zdjęcie miejsca, które chce odwiedzić itp. To jest najpiękniejsze w spersonalizowanych kalendarzach, są dostosowane do swoich właścicieli i idealnie wpisują się w ich potrzeby.

Kalendarz kieszonkowy ze zdjęciami – planer codzienny

Terminarz książkowy opatrzony prywatnymi fotografiami to szczególnie osobisty notes, w którym można zapisywać zarówno swoje przyszłe projekty, wizyty u lekarza, jak również refleksje i najważniejsze wydarzenia minionych dni, tworząc coś na kształt pamiętnika. Dodatek w postaci zdjęć będzie działać mobilizująco lub skłaniać do refleksji.

Spraw, by nadchodzący rok był dla bliskiej Ci osoby naprawdę wyjątkowy. Okaż to, wręczając w prezencie fotokalendarz, który przez kolejnych 12 miesięcy pomoże jej w rozwoju i realizacji zaplanowanych celów.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx