Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

3 października 2023

Co czeka na nas w Ustroniu Morskim?

Planując wypoczynek nad morzem, warto mieć na uwadze miejscowość doskonale znaną turystom – Ustronie Morskie. Znajdziemy tutaj wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, dzięki czemu zapomnimy o problemach dnia codziennego. Oczywiście najciekawszą atrakcją jest tutaj Morze Bałtyckie i piaszczysta plaża. W słoneczne dni możemy pluskać się w wodzie i miło spędzać czas na plaży. Nie zapominajmy także o wejściu na molo. Wdychanie jodu pozytywnie wpływa na nasz organizm, a szum morskich fal daje ukojenie. Co trzeba zobaczyć w Ustroniu Morskim? Gdzie znajdziemy najciekawsze apartamenty w Ustroniu? Jak zaplanować wyprawę nad morze?

Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to znana i ceniona miejscowość nadmorska, która zachęca do wielu aktywności. Możemy liczyć zarówno na aktywny wypoczynek, jak i spokojniejszy relaks. Energię wyładujemy na szlakach rowerowych, boiskach i kortach do tenisa. Sporo emocji daje też przejście jedną z tras parku linowego Gibon lub gra w paintball. Miłośnicy Dzikiego Zachodu z pewnością pokochają Western Park. W tym miejscu dzieci i rodzice poznają historię Indian. Jeśli chodzi o atrakcje dla najmłodszych, można skorzystać z rzutu tomahawkiem, poznania prawdziwego kowboja, jak i zwiedzania tipi.

W trakcie pobytu nad morzem zauważymy wiele statków, którymi można udać się w rejs. Wyruszyć można w Kołobrzegu, docierając nawet do Danii. Zarówno dzieci, jak i dorosłe osoby nie będą się tutaj nudzić. Apartamenty w Ustroniu także kryją w sobie wiele propozycji.

Zabytki Ustronia Morskiego

Nie należy pomijać cennych zabytków, które znajdują się w ustroniu Morskim. Be zwątpienia najbardziej znany jest neogotycki kościół pw. Podwyższenia Krzyża świętego. Powstał w 1885 roku, przy czym przez wiele lat był  rozbudowywany. Najstarszym elementem w tym miejscu jest prezbiterium. W pobliżu znajduje się Russowo, gdzie odwiedzimy gotycką świątynię Matki Bożej Różańcowej. Nie bez znaczenia jest najstarszy przyrodniczy okaz w tym otoczeniu. Chodzi o dąb Bolesław, który liczy już ponad 800 lat. Praktycznie po sąsiedzku znajduje się dąb Warcisław, który także robi wrażenie. Do tych miejsc dotrzemy specjalnymi szlakami. Jak widać, w Ustroniu Morskim nie sposób się nudzić.

Apartamenty w Ustroniu

Przed wyjazdem nad morze często zastanawiamy się, jaką formę noclegu wybrać. Z pomocą przychodzą apartamenty w mieście Ustronie, które są niezwykle wygodne i nowoczesne. Holiday Park&Resort w Ustroniu Morskim to kompleks domków oraz apartamentów, znajdujący się niespełna 450 metrów od plaży. Każdy gość doceni fakt, że w ośrodku znajduje się restauracja podająca śniadania i obiadokolacje. Resort zapewnia także atrakcje typu park wodny, boiska plażowe, salon gier, basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą i animacje. Te komfortowe miejsca noclegowe zadbają o potrzeby każdego gościa, bez względu na wiek i preferencje. Nowoczesne apartamenty w Ustroniu są bardzo dobrym wyborem dla każdego, kto planuje urlop w tym miejscu. Niezapomniany wypoczynek nad morzem to liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx