Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

3 października 2023

Zaręczyny w Sylwestra? Sprawdź, jak je przygotować

Mężczyźni, którzy chcą poprosić wybrankę swojego serca o rękę, zastanawiają się, jak wybrać odpowiedni moment. Końcówka roku to doskonała okazja do tego, by rozpocząć nowy etap swojego życia – etap narzeczeństwa. Podczas gdy niektórzy oświadczają się w czasie świąt Bożego Narodzenia, inni wolą uklęknąć na kolano i wręczyć pierścionek w Sylwestra. Jak przygotować to wielkie wydarzenie?

Zaręczyny w Sylwestra – czy warto?

Sylwester w górach dla dwojga, uroczysty bal, zagraniczny wyjazd – to doskonała okazja do tego, by oświadczyć się swojej partnerce. Z tego założenia wychodzi mnóstwo mężczyzn – co roku w okresie Sylwestra wielu z nich zadaje najważniejsze pytanie w swoim życiu. Ogromną zaletą zaręczyn w Sylwestra jest fakt, że mężczyzna na pewno nigdy nie zapomni o rocznicy oświadczyn – wszystko dlatego, że zawsze będzie przypadać ona na ten jakże wyjątkowy dzień.

Planując zaręczyny w Sylwestra, można połączyć przyjemne z pożytecznym – nie trzeba od podstaw planować całego wydarzenia – można wykorzystać fakt, że przebywa się na balu, imprezie czy też w gronie rodziny, zaręczając się w niebywale przyjemnych i uroczystych okolicznościach.

O czym pamiętać planując zaręczyny w Sylwestra?

Panowie, którzy postanowili oświadczyć się swojej wybrance w dniu Sylwestra, powinni pamiętać o tym, by odpowiednio wcześniej zabrać się za przygotowywanie tego jakże ważnego wydarzenia. Tak naprawdę, planowanie i organizowanie oświadczyn najlepiej zacząć już na kilka miesięcy przed tą datą. Trzeba podjąć decyzję nie tylko odnośnie zakupu pierścionka zaręczynowego, ale także wyboru miejsca zaręczyn oraz charakteru uroczystości.

Kobiety różnią się od siebie pod względem gustów i podczas gdy niektórym do gustu najbardziej przypadnie sylwester w górach dla dwojga, inne zdecydowanie lepiej będą czuć się na hucznym, sylwestrowym balu. Najważniejsze – to podczas Sylwestra stworzyć intymną i romantyczną atmosferę, która sprzyjać będzie oświadczynom. 

Warto także zastanowić się, w jaki sposób najlepiej oświadczyć się w Sylwestra. Niektórzy panowie wolą to wyjątkowe pytanie zadać w cztery oczy, podczas przebywania z partnerką sam na sam. Inni z kolei chcą tę wielką chwilę przeżywać przy świadkach, wychodząc na środek sali i biorąc do ręki mikrofon. Niezależnie od tego, jaki sposób zaręczyn w Sylwestra się wybierze, jedno jest pewne – będzie to wydarzenie naprawdę wyjątkowe. 

W jakim momencie oświadczyć się na Sylwestra?

Mężczyźni planujący oświadczyny w Sylwestra, bardzo często zastanawiają się, w którym momencie tego dnia się oświadczyć. Prawda jest taka, że najbardziej emocjonalnym momentem jest północ – czas, kiedy nowy rok zastępuje stary. To doskonały moment, aby przyklęknąć na jedno kolana, wyciągnąć pierścionek i zadać to jakże ważne pytanie. Nie bez znaczenia jest również symbolika – rozpoczyna się nowy rok, zaczyna się także nowe życie.

Zaręczyny w Sylwestra można zaplanować tak naprawdę wszędzie – na wyjeździe, w domu, podczas romantycznej wycieczki. Najważniejsze, by było to wydarzenie uroczyste, podniosłe i wyjątkowe.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx