Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 lipca 2024

Ekspresowe pożyczki gotówkowe w domu klienta

Szybki kredyt na telefon 24 godziny na dobę – pieniądze są zawsze tam, gdzie jesteś!

Ekspresowe pożyczki gotówkowe w domu klienta to niezwykle prosta forma pożyczki. Cały proces ubiegania się o pożyczkę odbywa się przez telefon. Jeśli potrzebujemy pożyczki na telefon i mamy profil klienta, wystarczy zadzwonić pod numer obsługi klienta. Podczas rozmowy telefonicznej konsultant otrzymuje wszystkie niezbędne informacje, takie jak kwota pożyczki oraz termin spłaty. Konsultant złoży w naszym imieniu wniosek do systemu kredytowego. W ten sposób pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie pocztą ekspresową. Cała rozmowa o pożyczce trwa minutę, a dzięki przelewom BlueCash pożyczki są przelewane błyskawicznie, ponieważ ta usługa działa przez całą dobę.

Jakie są kwoty i terminy spłaty szybkich pożyczek gotówkowych?

Podobnie jak w przypadku innych pożyczek, tak i w tym przypadku nasi klienci mogą liczyć na niezwykle atrakcyjne kwoty pożyczki oraz korzystny okres spłaty. Jednak pożyczka na telefon jest jeszcze bardziej atrakcyjna, ponieważ daje dostęp do pełnej kwoty pożyczki, która dla nowych klientów jest zwykle niższa. Stałym klientom pożyczamy od 300 do 15 000 zł. Ale to nie wszystko. Istnieje grono klientów, którzy mogą spłacić pożyczkę niemal natychmiast, co dla wielu pozabankowych firm pożyczkowych jest niemożliwe. Ale oto jesteśmy. Całą kwotę pożyczki możesz spłacić następnego dnia po jej otrzymaniu!

Dodatkowo, jeśli w trakcie trwania pożyczki okaże się, że mogą wystąpić problemy ze spłatą, istnieje możliwość refinansowania pożyczki. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy klient zgłosi problem ze spłatą przed upływem terminu ważności pożyczki. Jest to niezwykle ważne. Więc nie ma się czego bać. Swoim klientom oferuje wiele korzystnych rozwiązań i pomaga im w trudnych sytuacjach. Kiedy wiemy, że jest problem, szukamy najlepszego rozwiązania!

Pożyczki na telefon – pytania i odpowiedzi

Poniżej odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości, które mogą pojawić się u klientów, którzy korzystają lub zamierzają skorzystać z pożyczki przez telefon. Postaramy się wyjaśnić najczęstsze nieporozumienia.

Kto może ubiegać się o pożyczkę przez telefon?

Z pożyczki może skorzystać absolutnie każdy pełnoletni obywatel Polski. Wystarczy zarejestrować się na stronie i złożyć wniosek o pożyczkę w swoim profilu użytkownika. Żadnych ograniczeń poza minimalnym wiekiem 18 lat i obywatelstwem.

Kiedy warto skorzystać z pożyczki na telefon?

Pożyczka pozabankowa to najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla klientów, którzy: zdecydowali się wziąć więcej pieniędzy, przechodzą trudny okres życiowy, planują większe zakupy lub remont, stracili stałe źródło utrzymania.

Jaki jest najlepszy czas na zaciągnięcie pożyczki?

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Jeśli uważasz, że możesz spłacić swoje zobowiązania w mniej niż 65 dni, warto spróbować wnioskować o krótszy termin, aby uniknąć dodatkowych kosztów. Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości i nie jesteś pewien, czy uda Ci się zwrócić pieniądze w tym czasie, lepiej wziąć pożyczkę na dłuższy okres.

Czy pożyczka na telefon jest droga?

Jeśli chodzi o koszty odsetek, oczywiście naliczane są codziennie. Dla przykładu: przy wniosku o pożyczkę 1000 zł prowizja za pożyczkę na 65 dni wynosi 289,90 zł, a oprocentowanie 16,90 zł. Tym samym łączna kwota do zapłaty to 1308,80 zł. Oczywiście nie jest to zbyt wysoka cena za taki okres korzystania z kredytu.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx