Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

26 września 2023

Odkurzacz pionowy Xiaomi – lepszy jak zmiotka

Xiaomi ma w swojej ofercie kilka marek domowych, jedną najbardziej znaną i innowacyjną jest marka Jimmy. Jimmy to bezprzewodowe, pionowe odkurzacze.

Xiaomi ma w swojej ofercie kilka marek domowych, jedną najbardziej znaną i innowacyjną jest marka Jimmy. Jimmy to bezprzewodowe, pionowe odkurzacze. Poprzednie modele tego typu to JV63 i JV65. Nowość to odkurzacz pionowy JIMMY H9 Pro. H9 Pro to niesamowicie wysoka moc ssania. W skrócie to po prostu dużo mocy i innowacji za naprawdę niewielkie pieniądze. Wszystkie modele Jimmy świetnie sprawdzają się jako odkurzacz domowy. Ich skuteczność nie ustępuje tradycyjnym odkurzaczom.

Możemy zaobserwować że odkurzacze bezprzewodowe zyskują coraz większą sympatię użytkowników – niemalże stało się to jak  must have, sprzęt, który każdy chciałby  mieć w domu. Powodów oczywiście nie trzeba tłumaczyć.  Urządzenia te są zawsze pod naszą ręką. Są wygodne w obsłudze, łatwo się po nie sięga. Nie trzeba wyciągać go z szafki czy kartonu. Ten sprzęt po prostu wisi na uchwycie umocowanym na ścianie w wygodnym miejscu. Bez problemu posprzątamy rozsypaną sól , pozbędziemy się  kurzu z żaluzji. Z łatwością wciągnie też sierść z dywanu. Podczas odkurzania nie musimy przepinać kabla pomiędzy gniazdkami – możemy chodzić po całym domu i usuwać zanieczyszczenia, nie przejmując się zasilaniem. To naprawdę wygodny sposób sprzątania, oczywiście pod warunkiem, że wcześniej odkurzacz zostanie naładowany.

Tak jak wspomnieliśmy odkurzacze z serii Jimmy mają stację ładującą.

JIMMY H9 Pro posiada doskonale zaprojektowaną szczotkę do podłóg.

Szczotka do podłóg posiada wałek o średnicy 50 mm , zapewnia to bardzo dokładne czyszczenie. Jest on zrobiony z miękkiego i twardego włosia, dzięki czemu doskonale sobie radzi z większymi okruszkami i z drobnymi cząsteczkami kurzu. Natomiast dodatkowy wałek do dywanów sprawia, że doskonale zgarnia śmieci dzięki wbudowanym nylonowym i silikonowym elementom. Jest to unikalna konstrukcja szczotki, która zapobiega zaplątywaniu się w nią włosów. Jest to bardzo ważna cecha.

Zwrócimy także wagę, że producent postarał się tu o dużą ilość akcesoriów.

Zastaw zawiera dodatkowe akcesoria, które pozwolą Ci kompleksowo posprzątać cały dom. Szczotka szczelinowa doskonale nadaje się do czyszczenia wgłębień w sofach i fotelach. Elektryczna szczotka przeznaczona jest do materacy. Dzięki niej szybko pozbędziesz się kurzu i roztoczy z łóżek.

Natomiast szczotką 2w1 idealnie odkurzysz  meble. W zestawie znajduje się jeszcze jedna miękka szczotka z elastycznym wężem. Jest ona idealna do sprzątania trudno dostępnych miejsc – takich jak klawiatura lub półka z książkami.

Ten odkurzacz pochłania śmieci z bardzo dużą mocą, dzięki wbudowanemu silnikowi 600W,

Prędkość obrotowa to 110 000 obrotów na minutę. Nowe technologie zapobiegają blokowaniu się odkurzacza oraz zwiększają jego moc ssania. Te właśnie nowoczesne rozwiązania umożliwią Ci superszybko i łatwo pozbyć się kurzu, okruszków, śmieci, włosów i sierści.

Robot ten może odkurzać ponad godzinę na jednym ładowaniu, dzięki akumulatorowi składającemu się z 8 ogniw. Odkurzacz w zestawie posiada uchwyt ścienny – jest to super rozwiązanie do przechowywania i ładowania urządzenia. Dzięki temu zaoszczędzisz przestrzeń w mieszkaniu oraz jakże cenny czas.

Odkurzacz Jimmy ma inteligentny wyświetlacz LED. Znajdziesz na nim informacje odnośnie aktualnego trybu pracy urządzenia, możesz sprawdzić też stan naładowania akumulatora. Te informacje pozwolą Ci idealnie zaplanować sprzątanie.

Odkurzacz jest bardzo przyjazny użytkownikom. Jest ergonomiczny, lekki, wygodny, zwinny. Sprzątanie za jego pomocą na naprawdę niewielki wysiłek. Pojemnik na brud jest łatwy w opróżnianiu, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Natomiast wałek szczotki i filtr możesz umyć po prostu za pomocą wody.  Jimmy H9 Pro to komfort i higiena.

Zapraszamy do Naszego sklepu Xiaomi.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx