Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 lipca 2024

Portal: wiadomości z Poznania – trzymaj rękę na pulsie!

Każdy mieszkaniec większego lub mniejszego miasta pragnie na bieżąco być informowany o aktualnościach, wydarzeniach i nowościach, które każdemu dniu nadają rytm. Wiadomości z Poznania w pełni zaspokajają głód informacji z regionu i przyległych do niego powiatów. Dzięki solidnej dawce tego, co dzieje się wokół, każdy Poznaniak i każda Poznanianka będzie mogła łatwiej zaplanować nie tylko najbliższy weekend, w oparciu o nadchodzące atrakcje ale też zdobyć istotne wiadomości poznańskie na temat tego, co m.in. planują władze miasta w Poznaniu i jakie utrudnienia na drodze mogą zaskoczyć kierowców.

Ekologia jest bliska sercu Poznania, z tego względu miasto postanowiło jeszcze bardziej podkreślić to, jak bardzo działania proekologiczne poprawiają komfort życia każdego mieszkańca. Jak informują wiadomości regionalne, niezwykle korzystna dla środowiska inwestycja pojawiła się m.in. na ulicy Jugosłowiańskiej, Grunwaldzkiej i Słowackiego. Chcesz poznać więcej szczegółów na temat  tej akcji? Chcesz poznać inne sposoby dbania o przyrodę? Wyczerpującą dawkę informacji zapewnią Ci aktualności.

Wiadomości poznańskie – zderzenia dwóch samochodów osobowych i nie tylko

Interesują Cię bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie, kryminałki a może newsy? Poznań jest miastem tętniącym życiem, nic wiec dziwnego, że zarówno w nim jak i przyległych do niego powiatach dzieje się tak wiele. Kiedyś aby zdobyć garść informacji na temat wydarzeń z regionu trzeba było udać się do kiosku po tygodnik, w którym jak sama nazwa wskazuje mogliśmy zapoznać się z faktami, które w życiu miasta zaszły w ostatnim tygodniu. Możliwość śledzenia na bieżąco informacji z regionu była dotychczas poza naszym zasięgiem. A dziś wystarczy wziąć do ręki smartfon lub włączyć laptop, by zapoznać się z istotnymi, stale aktualizującymi się informacjami z regionu, kraju i ze świata.

O wszystkim tym co dzieje się w ratuszu, jakimi sprawami aktualnie zajmują się poznańscy policjanci a także jak wygląda obłożenie oddziałów dziecięcych w poznańskim szpitalu poinformują Cię wiadomości regionalne. Portal jest otwarty na co rusz pojawiąjące się nowe wydarzenia i akcje. Jeśli nie jesteś pewien godzin otwarcia lodowiska w Poznaniu, niezbędne informacje znajdziesz na stronie. Jesteś głodny newsów i aktualności? Poznań wychodzi do Ciebie z niezwykle bogatą ofertą miejsc, w których możesz spędzić czas wraz z całą rodziną. Co powiecie na wkomponowany w przyrodę naturalny plac zabaw zlokalizowany na Szachtach lub jak kto woli na poznańskich gliniankach? O walorach tego miejsca także przeczytasz na łamach poznańskiego portalu.

Informacje z Poznania – Jak grupowy zakup energii elektrycznej wpłynie na ograniczenie wydatków Miasta?

Z wiadomości poznańskich możemy dowiedzieć się o wielu istotnych sprawach, które tak naprawdę dotyczą osobiście każdego mieszkańca. Każde miasto w Polsce stara się sięgać po rozwiązania umożliwiające ograniczenie corocznych wydatków. Także w kwestii zakupu energii elektrycznej, na którą Miasto każdego roku wydaje bagatela kilkanaście milionów złotych podjęto się działań zmierzających do ustanowienia grupy zakupowej na zasadzie TPA (ang.Third-party Access – zasada dostępu stron trzecich).

Istotą TPA jest udostępnianie stronom trzecim infrastruktury sieciowej by w ten sposób umożliwić zakup energii elektrycznej od dowolnie wybranego sprzedawcy. Warto wiedzieć, że zanim zasada TPA weszła w życie właściciel sieci dystrybucyjnej w konkretnym rejonie był jednocześnie sprzedawcą energii elektrycznej. W 2011 Miasto na kanwie podjętych działań powołało do działania pierwszą w Polsce inicjatywę grupowego zakupu jakim jest Poznańska Grupa Zakupowa Energii Elektrycznej.

Wiadomości z Poznania – sprawdzone i rzetelne informacje

Wydarzenia z świata, kraju i z regionu stanowią podstawę tworzenia naszego światopoglądu. To właśnie na ich podstawie i obserwacji bieżących wydarzeń możemy wyrobić własne zdanie na temat konkretnej sprawy, problemu lub wydarzenia. Nawet gdy jesteśmy poza granicami naszego regionu, wystarczy wejść na dedykowaną miastu stronę by poczuć się jak w Poznaniu. Wydarzenia, ekologia, polityka, pieniądze, zdrowie, sport, kultura, kulinaria to kategorie zawierające treściwe i wyczerpujące informacje na temat bieżących wydarzeń z zakresu wielu dziedzin. Tak kompleksowe podejście do przekazywania informacji dedykowane czytelnikom w każdym wieku i bez względu na płeć.

Najnowsze inwestycje, aktualna prognoza pogody, zbliżający się wielkimi krokami festiwal w kwietniu – o tych i o wielu innych wydarzeniach znajdziesz informacje na stronie najbardziej zaufanego portalu informacyjnego, skupiającego się na sprawach Miasta. Każdy z nas zasługuje na sprawdzone i rzetelne wiadomości z Poznania. Portal informuje, karmi wiedzą i zaprasza na lokalne imprezy, wydarzenia i akcje. Poznań – Twoje miasto nie do poznania zawsze blisko Ciebie.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx