Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

27 września 2023

Oryginalny pomysł na walentynki

Fot.: freepik.com

Dzień Świętego Walentego to pewnego rodzaju zobowiązanie wszystkich zakochanych do tego, by obdarować wybrańca lub wybrankę swojego serca upominkiem. Możliwości jest wiele i zazwyczaj stawia się na klasykę w postaci czerwonych róż, butelki wykwintnego wina, pudełka czekoladek i pluszowych misiów. Co jednak może być ciekawym i interesującym akcentem, który na pewno w bliskiej osobie wzbudzi ogromne zainteresowanie i pozytywnie ją zaskoczy? Pomysłem na oryginalny prezent walentynkowy mogą być metalowe figurki jednoznacznie nawiązujące do tematyki miłości.

Upominek dla romantyków

Ciekawą i oryginalną dekoracją salonu, sypialni, pokoju ukochanej osoby będzie z pewnością ręcznie wykonana metalowa figurka, która przedstawia parę ukochanych spędzających wspólnie czas na niewielkiej ławeczce w romantycznej scenerii nieopodal ulicznej latarni bądź na ogrodowej huśtawce.

Takie figurki z metalu dla zakochanych mogą również nawiązywać do tematyki oświadczyn, ślubu, oczekiwania na potomstwo, co również wpisuje się w romantyczną atmosferę Walentynek.

Podarunek dla praktycznych par

Nie w każdym związku chodzi wyłącznie o romantyczne uniesienia, dlatego dla pragmatyków mocno stąpających po ziemi dobrym pomysłem na prezent będą figurki, które sprawdzają się jako organizery na przybory biurowe, wizytówki, długopisy, które mają również humorystyczny akcent. Bliska osoba obdarowana takim przemyślanym, oryginalnym w formie, ale i praktycznym gadżetem będzie myśleć o ukochanej lub ukochanym za każdym razem, gdy spojrzy na otrzymany prezent.

Z myślą o zainteresowaniach i upodobaniach bliskiej osoby

Jeśli się kogoś kocha, to liczenie się ze zdaniem drugie strony, szanowaniem jej poglądów oraz dopingowaniem w osobistym rozwoju czy rozwoju własnych pasji, hobby i zainteresowań jest dowodem prawdziwego uczucia.

Oznaką miłości może być zatem figurka muzyczna, sportowa, referująca do motoryzacyjnych zamiłowań lub uwielbienia dla domowych czworonogów. Wręczając taką tematyczną figurkę obdarowywanej osobie, można dowieść nie tylko swojego oddania, ale i pełnego wsparcia w dalszym rozwijaniu skrzydeł w obszarach, które są dla niej ważne i stanowią istotną część jej życia.

Jak spersonalizować figurkę na Walentynki?

Grawer metalu to sposób na trwałe wyznanie uczuć, gdyż wykonany tą techniką napis nie zniknie, nie zetrze się, nie wyblaknie, jak bywa w przypadku nadruku. Elegancka i prestiżowa forma takiego znakowania umożliwia indywidualne dopasowanie treści do oczekiwań osoby zamawiającej i obdarowywanej, dzięki czemu wybrana, ręcznie wykonana figurka dodatkowo nabierze cech unikatowości i niepowtarzalności.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx