Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 lipca 2024

WFirma – program dla biur rachunkowych, z którego warto korzystać

Księgowość to temat rzeka. W tej pracy bardzo łatwo o pomyłkę lub niedopatrzenie. Dlatego też warto skorzystać z profesjonalnego programu, który łączy w sobie wiele cennych funkcji i w łatwy sposób eliminuje możliwość jakiejkolwiek pomyłki.

Program dla biur rachunkowych

Program dla biur rachunkowych to kompleksowy system, który posiada wszelkie niezbędne funkcje znacznie ułatwiające prowadzenie biura rachunkowego. Sprawdzi się zarówno przy prowadzeniu małej firmy, jak i dużego przedsiębiorstwa. W podstawowej wersji programu, klient otrzymuje dostęp dp takich funkcji jak:

  • księga handlowa
  • księgowość podatkowa
  • OCR i schematy księgowe
  • narzędzia automatyzujące pracę
  • kadry, płace i ubezpieczenia
  • zarządzanie biurem i sprzedażą
  • rozliczanie podatków i składek ZUS
  • integracje z MF, ZUS i NBP
  • integracja z Bankami

Dodatkowe funkcje, które można dokupić: system magazynowy, fiskalizator sprzedaży, integrator ecommerce, rzetelny kontrahent. W każdej chwili system umożliwia praktycznie nieograniczone wsparcie ekspertów, z którymi można konsultować wszelkie wątpliwości z zakresu wiedzy o księgowości, kadrach i płacach i ubezpieczeniach ZUS.

Niewątpliwą zaletą programu dla biur rachunkowych jest fakt, że oprogramowanie jest zawsze zgodne z obowiązującymi przepisami. Na bieżąco są wprowadzane zmiany związane z Polskim Ładem, a aktualizacje  systemu nie wymagają żadnych dodatkowych kosztów.

Doskonałą opcją jest możliwość zarabiania przez biuro rachunkowe. Klient biura rachunkowego poprzez wykupienie jednego z dodatkowych pakietów, umożliwia mu otrzymanie stosownej prowizji od zakupu w ramach programu partnerskiego.

Poradnik przedsiębiorcy zawsze pod ręką

Prowadzenie biura rachunkowego to duży stres związany z odpowiedzialnością za swojego klienta. W związku z ciągle zmieniającym się prawem podatkowym, często dochodzi do powstania wielu wątpliwości. Z pomocą oprócz ekspertów dostępnych w ramach konsultacji, z powodzeniem można skorzystać z poradnika przedsiębiorcy, który jest nadzorowany przez specjalistów.

WFirma to wygodne narzędzie, które sprawdzi się w każdym biurze rachunkowym bez względu na ilośc klientów. Wygodne i intuicyjne w codziennym użyciu, znacząco ułatwia załatwianie wszelkich zobowiązań takich jak wystawianie faktur, czy rozliczanie klientów z urzędami i ZUSem. 

Dodatkową opcją, która wpływa pozytywnie na odbiór biura rachunkowego jest możliwość stworzenia własnej wizytówki, która w późniejszym czasie jest promowana pośród klientów serwisu, przedsiębiorców korzystających z oprogramowania, oraz czytelników Poradnika przedsiębiorcy. Dzięki reklamie, biuro ma szanse na pozyskanie nowych klientów do współpracy.

Profesjonalne oprogramowanie biurowe WFirma to kompleksowa usługa, dzięki której jeszcze nigdy obsługa klienta biznesowego nie była tak sprawna. Wsparcie ekspertów na każdym kroku, szybkie i bezproblemowe aktualizacje i zawsze zgodność z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Właśnie dlatego warto skorzystać z programu dla biur rachunkowych.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx