Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lipca 2024

Zaplanuj wyjątkowy ślub i zapamiętaj go na zawsze – albumy i planery weselne

Dzień ślubu przez wielu nazywany jest najważniejszym dniem w życiu. Warto zatem zorganizować go perfekcyjnie, a przy tym utrwalić wspomnienia, by móc w każdej chwili do nich wrócić. Album na zdjęcia ślubne i planer weselny pomogą Wam wystawić niezapomniane przyjęcie i zachować wspomnienia na zawsze.

Album ślubny – zamknij wspomnienia ze ślubu w pięknej księdze z fotografiami

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia z Waszego życia, dlatego na półce w salonie nie może zabraknąć pięknego albumu ślubnego.

Album na zdjęcia ślubne, który okaże się wyborem wprost idealnym, to album ślubny wklejany, czyli taki, który pozwoli Wam przykleić fotografie na sztywnych, pięknie prezentujących się kartach. Właśnie takie albumy ślubne mają w sobie najwięcej uroku, a po latach stanowią piękną i niezwykle cenną pod kątem emocjonalnym pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Co więcej, na kratach możesz spisywać myśli, wspomnienia lub okolicznościowe żarty i cytaty, które utknęły w pamięci wszystkich gości weselnych.

Album na zdjęcia ślubne – wyjątkowa pamiątka z najważniejszego dnia w życiu

Album ślubny możesz wykorzystać też jako weselną księgę gości. Album ślubny wklejany zawiera strony, na których oprócz zdjęć znajdzie się także miejsce na wpisy bliskich osób, które towarzyszą Wam w czasie przyjęcia. Wystarczy wcześniej wyznaczyć miejsca na wklejenia zdjęć i na wpisy, by móc w przyszłości cieszyć się najcenniejsza pamiątką  z tego dnia.

Organizer ślubny – zaplanuj ten dzień perfekcyjnie

Ilość rzeczy, o które musisz zadbać podczas planowania ślubu i wesela, przyprawia Cię o zawrót głowy? Obawiasz się, że nie dasz rady samodzielnie załatwić wszystkiego, co niezbędne? Pomoże Ci w tym planer ślubny. Dobry organizer ślubny będzie zawierał wiele praktycznych rubryk i kart, dzięki którym nie umknie żaden element niezbędny do zorganizowania. Planery ślubne, na które warto zwrócić uwagę powinny zawierać karty i rubryki dotyczące m.in.:

  • harmonogramu przygotowań do ślubu;
  • budżetu;
  • listy gości, zaproszeń, miejsc przy stołach;
  • menu weselnego;
  • oprawy muzycznej;
  • fotografa i kamerzysty;
  • garderoby, fryzjera i kosmetyczki;
  • podwykonawców;
  • podziału obowiązków między państwa młodych i ich świadków;
  • ozdób kościoła i sali weselnej.

Planery ślubne to najskuteczniejszy sposób na to, żeby wszystkie ważne i mniej ważne kwestie związane z organizacją ślubu w jednym miejscu. Po ceremonii, nocy poślubnej i wymarzonej podróży możesz zachować organizer ślubny jak wspaniałą pamiątkę po całym okresie przygotowań.

Gdzie znaleźć wyjątkowe albumy i planery ślubne?

Szukasz wyjątkowego albumu na zdjęcia ślubne i planera weselnego, który ułatwi Ci organizację uroczystości i przyjęcia? Znajdziesz je w sklepie Make It Easy.

Sprawdź też: Zachowaj wspomnienia najważniejszych chwil z albumem ślubnym na zdjęcia wklejane

Piękne i solidne wykonanie, szykowne wzornictwo, a przede wszystkim najwyższa jakość materiałów i praktyczne rozplanowanie – właśnie to cechuje albumy ślubne na zdjęcia i planery ślubu od Make It Easy.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx