Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

29 września 2023

Panel LED 30×30 w nowoczesnej aranżacji. Dlaczego warto postawić na minimalistyczne źródło światła?

Oświetlenie LED, zewnętrzne i wewnętrzne, cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem: jest energooszczędne i przyjazne środowisku. Dodatkowo zdecydowana większość LED-owych źródeł światła cechuje się prostą minimalistyczną konstrukcją. Jedną z najczęściej wybieranych propozycji jest panel LED 30×30. Jakie są jego zalety? Dlaczego to właśnie on uzupełnia nowoczesne aranżacje?

Czym jest panel LED 30×30?

Panel LED 30×30 charakteryzuje się wyjątkowo cienką oprawą oświetleniową – jej grubość to zaledwie kilkanaście milimetrów. Ta cecha czyni go praktycznym uzupełnieniem sufitów podwieszanych i ścian: panel LED 30×30 może być montowany na zdecydowanej większości płaskich powierzchni. Jego ogromną zaletą jest wysoka energooszczędność. Proponowane źródło światła zostało wykonane w technologii LED i pozostaje przyjazne środowisku. Jednocześnie dotrzymuje kroku najbardziej aktualnym trendom architektonicznym: mleczny klosz efektownie rozprasza światło, dbając o szczególny nastrój wnętrza, głównie nowoczesnego.

Dlaczego warto zdecydować się na panel LED 30×30? Zalety minimalistycznego źródła światła

Panel LED 30×30 nie bez powodu cieszy się popularnością właścicieli domów i mieszkań: uzupełnia różnorodne aranżacje i charakteryzuje się ogromną funkcjonalnością. Produkty dostępne w ofercie https://www.newled.pl/pl/c/Panel-LED-30×30-cm/158 świecą równomiernie całą powierzchnią, nie dają efektu olśnienia (postrzeganego, jako dość tandetny) i migotania i nie przekłamują barw. Bardzo ważny, z punktu widzenia użytkownika, jest stosunkowo szybki rozruch lampy. Duże znaczenie mają także  niskie zużycie energii elektrycznej (do 90% mniej, niż w przypadku tradycyjnych lamp sufitowych) i brak szkodliwych substancji, które mogłyby się uwalniać w czasie pracy lampy.

Panel LED 30×30 w nowoczesnych aranżacjach

Nowoczesny panel LED to źródło światła o bardzo szerokim spektrum zastosowania. Minimalistyczna, a jednocześnie designerska konstrukcja, neutralna kolorystyka i ogromna funkcjonalność czynią go odpowiednim do firm o różnym profilu, biur, galerii i magazynów. Ze względu na rosnącą popularność sufitów podwieszanych, panel LED 30×30 coraz częściej pojawia się w domach i mieszkaniach. Jako oświetlenie domowe jest sprawdzonym rozwiązaniem do  wnętrz takich jak salon, sypialnia i  kuchnia. W  wersji wodoodpornej może pojawiać się także w łazience lub toalecie, pomieszczeniu gospodarczym i garażu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx