Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

22 września 2023

Wiedźmin Fest: Niezwykłe święto fanów przyciąga ponad 2500 uczestników, współorganizowane przez Netflix

Celebrację uniwersum Wiedźmina uświetnili swoją obecnością: twórca uniwersum Andrzej Sapkowski oraz gwiazdy serialu: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey.

W miniony weekend ponad 2500 fanów uniwersum Wiedźmina przybyło do Łodzi, aby wspólnie celebrować nadchodzącą premierę 3. sezonu serialu „Wiedźmin” na Netflix.

Na wydarzeniu pojawili się uczestnicy z całej Polski oraz goście z zagranicy (m.in. z Niemiec, Rumunii, Czech, Słowacji, Węgier i Hiszpanii) – wśród nich znaleźli się zarówno najwięksi fani serialu Netflix, książek i gier, jak również ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem Geralta z Rivii.

Podczas Wiedźmin Fest odbyła się światowa premiera 3. sezonu serialu „Wiedźmin”. Zebrani w mieście Andrzeja Sapkowskiego fani jako pierwsi na świecie zobaczyli przedpremierowo dwa pierwsze odcinki najnowszego sezonu, który na Netflix zadebiutuje 29 czerwca.

Wiedźmin Fest odwiedziły gwiazdy serialu: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey, które spotkały się z fanami podczas Q&A. Wielu oddanym fanom udało się zdobyć autografy obsady.

Wydarzenie swoją obecnością zaszczycił również twórca uniwersum – Andrzej Sapkowski. Setki fanów z unikatowymi wydaniami książek zgromadziły się w EC1, aby zdobyć autograf i dedykację ich autora. Nie zabrakło również producenta wykonawczego serialu Tomka Bagińskiego i wielu innych osób, które tworzą uniwersum Wiedźmina.

Wydarzenie uświetnił koncert zespołu Percival Schuttenbach, który współtworzył ścieżkę dźwiękową do 3. sezonu serialu.

Uczestnicy wydarzenia mogli poznać genezę przygód Geralta z Rivii, zbliżyć się do postaci, zagłębić w świecie inspirowanym uniwersum i serialem. Specjalnie przygotowane atrakcje i strefy przyciągały tłumy zaciekawionych oraz dostarczyły wielu emocji i dobrej zabawy.

Partnerami wydarzenia byli: Miasto Łódź, CD PROJEKT RED, Nowa Fantastyka.

3. sezon serialu „Wiedźmin” już niebawem na Netflix:

  • 1 część (odcinki 1-5) – premiera 29 czerwca 2023 r.
  • 2 część (odcinki 6-8) – premiera 27 lipca 2023 r.

O 3. sezonie „Wiedźmina”:

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Źródło informacji: Netflix

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx