Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lipca 2021

A co jeśli mam „małego”?

Powiększanie penisa w modzie

RELACJE  DAMSKO-MĘSKIE

Relacje damsko-męskie są specyficznymi, fundamentalnymi transakcjami w procesach komunikacji oraz tworzenia relacji międzyludzkich. Mówiąc o bliższych relacjach natury kobieta-mężczyna słowem klucz padnie SEKS. Bez żadnej relacji go nie ma. W takim razie mamy to: kobieta, mężczyzna, seks. Także rozbieramy się z nadzieją na pikantny rozwój sytuacji, ale…  Przypominasz sobie o pewnym zjawisku, które doskwiera od lat, choć problemem zaczęło być dopiero przy poznawaniu kobiet. Przecież masz małego!

KWESTIA NA CELOWNIKU: MAŁY PENIS

Wszelako pojmowany rozwój cywilizacji sprzyja również rozwojowi wzrostu penisa. Jest to naturalna sprawa, tak jak piersi u kobiet. Jednakże piersi nie mają zjawiskowej mocy zapładniania, co eliminuje ich kompetencje na starcie. Wielu (kobiet i mężczyzn) kiedykolwiek pytanych o tematy wielkości narządów męskich odpowiada krótko, aczkolwiek wymijająco: ROZMIAR NIE MA ZNACZENIA. Bujda na resorach. 

POPROSZĘ DROŻDZE!

Skuteczny zabieg powiększenia penisa jest gwarantem większych doznań erotycznych w przyszłości. Na szczęście problem związany z bezlitosną naturą, wcielającą się w postać niemal Goliata, Człowiek jest w stanie deformować i plastycznie kształtować. W przypadku wielkości penisa także. Mianowicie istnieje wiele form walki z małym penisem. Jedną z technik nieinwazyjnych, dostępnych powszechnie są tabletki (MemberXXL, Xtrasize, NaturalXL, PenisXL), które swoje działanie uwidaczniają do kilku dni. Kolejno, bardziej inwazyjnie, kwas hialuronowy. Ambulatoryjny zabieg przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym pozwala wydłużyć prącie średnio o 1-3 cm oraz pogrubić o 2-5 cm. Innym, mechanicznym sposobem na powiększenie penisa są, tak zwane ekstendery, które są przedłużeniem dla penisa. Jeszcze inną metodą są ogólnodostępne w wielu sklepach pompki do powiększania penisa, które działają na zasadzie ciśnienia. 

KONKLUZJA

Jeśli istnieją chęci to istnieje także opcja. Jak widać rynek proponuje wiele różnorodnych rozwiązań w zakresie powiększenia męskiego członka. Kwestią jest jedynie wybór danej, najbardziej odpowiedniej opcji.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x