Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

4 grudnia 2023

Gdzie można pożyczyć pieniądze na remont?

Dla wielu z nas remont to poważne obciążenie domowego budżetu. Nierzadko wiąże się on bowiem nie tylko z kosztami materiałów, ale także robocizny, gdy pewnych prac nie jesteśmy w stanie wykonać sami. Jeśli zatem dobrze przemyśleliście, jakie prace chcecie wykonać w domu, przyszedł czas na rozejrzenie się za dobrym kredytem gotówkowym, który umożliwi Wam płynne zarządzanie domowymi pieniędzmi. Bez stresu, że za chwilę będziecie pod kreską.

Rozplanowanie wydatków to podstawa

Zanim jednak zaczniecie szukać konkretnych ofert, warto dokładnie rozplanować swoje wydatki. W ten sposób będziecie mieć pewność, że wzięty kredyt pokryje koszty związane z remontem. Przemyślcie zatem, jakich materiałów będziecie potrzebować i sprawdźcie ich ceny w kilku sklepach. Dowiedzcie się także, ile wynoszą koszty robocizny – najlepiej u paru specjalistów, byście po wyborze konkretnego nie byli zdziwieni. Otrzymaną sumę powinniście zwiększyć o kilkaset złotych (do pół tysiąca w zależności od rozmiarów remontu). Zawsze bowiem coś pójdzie nie tak, coś zdrożeje, coś się zniszczy. Lepiej być przygotowanym na wszystko.

Poszukiwania kredytu idealnego

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez osoby korzystające z kredytów gotówkowych jest wybranie pierwszego lepszego, byle jak najszybciej otrzymać pieniądze. To ogromny błąd, gdyż możemy naprawdę wiele stracić, zamiast zyskać. Nasze poszukiwania powinny być dość szerokie, dlatego najlepiej podzielić je na dwie części: kredyt gotówkowy w banku i szybki kredyt bez zaświadczeń.

Kredyt gotówkowy w banku

Otrzymanie kredytu gotówkowego zawsze jest bardziej problematyczne od pożyczki w placówce oferującej chwilówki. Musimy bowiem przejść przez całe sito bankowe, które sprawdza naszą zdolność kredytową. Zanim zgłosicie się do banku upewnijcie się, że nie widniejecie w KRD. Jeśli nie macie żadnych długów i nie spieszy Wam się z uzyskaniem pieniędzy (bank ma 21 dni na danie odpowiedzi), dokładnie przejrzyjcie oferty wszystkich banków, wybierając najlepsze oprocentowanie. Możecie także umówić się z doradcami, którzy pomogą Wam w podjęciu decyzji.

Szybki kredyt bez zaświadczeń

To rozwiązanie dla tych mniej cierpliwych. Kredyt bez zaświadczeń możemy otrzymać w wielu placówkach bankowych (jeśli mamy tam aktywne konto), SKOK-ach i firmach pożyczkowych. Pamiętajmy jednak o tym, iż tego typu kredyty umożliwiają nam pożyczenie mniejszych kwot – maksymalnie do 20 tysięcy, w zależności od placówki. Jeśli nasz remont jest duży, to może nie wystarczyć. Warto sprawdzić wszelkie informacje dotyczące tego typu rozwiązań na przykład na portalach finansowych, które pokazują nam dostępne opcje. Wyszukajcie na przykład kredyt gotówkowy bez zaświadczeń na get-money.pl – portal pomoże Wam znaleźć pożyczkę, która odpowiada Waszym potrzebom.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx