Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

1 kwietnia 2023

Endermologia – jak działa i jakich efektów można się spodziewać?

Woman in special white suit getting anti cellulite massage in a spa salon. LPG, and body contouring treatment in clinic. Lipomassage procedure on female body.

Przestrzegasz diety i regularnie ćwiczysz, ale wciąż nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki? A może borykasz się ze szpecącą ciało pomarańczową skórką lub rozstępami? W tej sytuacji endermologia może być metodą idealną dla Ciebie!

Na czym polega zabieg endermologii?

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Endermologia to masaż podciśnieniowy, który wykorzystywany jest w celu poprawy sylwetki poprzez rozbijanie złogów tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu pacjent ma na sobie specjalny kombinezon, który gwarantuje lepszy poślizg masującej głowicy, a samą skórę chroni przed uszkodzeniami. Podciśnienie może być zarówno cykliczne, jak i ciągłe.

Profesjonalnie przeprowadzony masaż może być doskonałym dodatkiem do diety i ćwiczeń redukcyjnych, pozwalając na osiągnięcie jak najlepszych efektów. Endermologia doskonale sprawdzi się jako dodatek do diety i ćwiczeń redukcyjnych. Można ją również zaliczyć do metod masażu antycellulitowego, detoksykującego oraz leczniczego, ponieważ wpływa korzystnie na zniwelowanie bólu nóg i kręgosłupa.

Co daje endermologia?

Osoby, które zastanawiają się nad poddaniem się zabiegowi, z pewnością są zainteresowane przede wszystkim korzyściami, które może on przynieść. I tak można śmiało powiedzieć, że endermologia jest zalecana osobom, które chcą szybko pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wymodelować ciało. Po zabiegu można cieszyć się szczuplejszym ciałem, które staje się również bardziej kształtne, a skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd. Na endermolifting decydują się również panie, które chcą się pozbyć skórki pomarańczowej i rozstępów.

 Jak osiągnąć najlepsze rezultaty zabiegu?

Aby cieszyć się z jak najlepszych efektów przez długi czas, wskazane jest zdecydowanie się na serię zabiegów. Pacjentom zalecane jest również dbanie o wysoki poziom nawodnienia organizmu, unikanie węglowodanów w pożywieniu oraz stosowanie kremów nawilżających. Na rezultaty ma również wpływ nasza aktywność – zalecane są codzienne spacery i przynajmniej dwa razy w tygodniu bardziej intensywny wysiłek fizyczny.

Jeśli szukasz endermoliftingu w Warszawie, zapoznaj się z ofertą J’adore Instytut.