19 stycznia 2021

Domki ogrodowe topowego producenta – Eko Architektura

Domki ogrodowe topowego producenta

Twoim marzeniem jest domek ogrodowy wysokiej klasy? Chcesz, żeby prezentował się świetnie, a zarazem odznaczał się komfortowym wnętrzem? Warto zwrócić uwagę na domki ogrodowe lidera branży, jakim jest Eko Architektura. Warto zapoznać się się ze szczegółami – na pytania odpowiada dyrektor firmy Przemysław Balcewicz.

Domki ogrodowe wysokiej klasy? To możliwe

Dlaczego warto zwrócić uwagę na domki ogrodowe Eko Architektury?

To nie są zwykłe domki ogrodowe (https://domkiekoarchitektura.pl/Produkty/domki-ogrodwe-i-altany), ale komfortowe rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. To funkcjonalne obiekty, w których często znajduje się aneks kuchenny, mini salon, jadalnia. Mogą posłużyć także jako przestrzeń do ćwiczeń, zabawy, realizacji zainteresowań. Wszystko to jest możliwe, ponieważ stosujemy jakościowe materiały. Otwory okienne i drzwi są odpowiednio uszczelnione, co ma niebanalne znaczenie, gdy chodzi o komfort i oszczędność energii. W dodatku obiekty mogą być ocieplone, zatem domki ogrodowe w naszym wykonaniu zyskują zupełnie nowe funkcje. W taki domku można ugościć rodzinę czy znajomych! Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by powierzchnię wykorzystać jako składzik. Tak naprawdę, nasze domki ogrodowe są uniwersalnym rozwiązaniem. Tym bardziej, że w Eko Architekturze realizujemy również projekty według pomysłu klienta. 

Czy drewniane domki to inwestycja na dłuższy czas?

Oczywiście! Nie bez powodu z drewna powstają domy mieszkalne całoroczne na całym świecie. Również tam, gdzie warunki pogodowe są trudne. Kluczem jest, by drewno zostało uprzednio dobrze przygotowane. Nieodpowiednio osuszone drewno może się odkształcać. Dlatego stosujemy drewno o odpowiednim poziomie wilgotności 14-18%. To surowiec, który reguluje poziom wilgotności powietrza. Drewno pochłania nadmiar wilgoci lub oddaje wilgoć, gdy powietrze jest zbyt suche. Tym samym, również poziom wilgotności drewna jest stale regulowany. Nie mniej ważne jest pochodzenie surowca. Stosujemy wyłącznie drewno drzew iglastych pochodzące z terenów północnych. W dodatku sama konstrukcja domku ogrodowego musi być dostosowana względem potrzeb. Chodzi o odpowiednie odprowadzanie wody oraz wentylację. Wybierając domki drewniane Eko Architektury nie trzeba się obawiać o jakość i trwałość. 

Drewniane domki ogrodowe – popularny wybór

Domki drewniane cieszą się coraz większą popularnością. Na czym polega ten fenomen?

Tradycyjna budowa to duży i często zupełnie niepotrzebny koszt. Tymczasem drewniane domki ogrodowe są opcją bardzo opłacalną. Nie chodzi wyłącznie o niską cenę drewna jako surowca. Warto zwrócić uwagę również na niskie koszty budowy. Domki drewniane są montowane z zastosowaniem gotowych elementów, wykończenia nie są potrzebne. W przypadku Eko Architektury niska cena idzie w parze z wysoką jakością. Monitorujemy rynek i dbamy, by nasza oferta zawsze była dla klientów najbardziej opłacalna. To zarazem oszczędność czasu, ponieważ montaż domku ogrodowego z drewna zajmuje od jednego do kilku dni. Rosnącą popularnością cieszą się również domy całoroczne z drewna. Coraz większe grono klientów dostrzega piękno i funkcjonalność tego rozwiązania. Podsumowując, największe zalety to:

  • cena i jakość,
  • funkcjonalność,
  • niebanalna estetyka,
  • szybki montaż,
  • unikalne właściwości drewna.

Jakie właściwości wykazuje drewno?

Regulacja wilgotności to tylko jedna z zalet. Drewno emituje olejki eteryczne, które sprzyjają relaksacji. W dodatku wykazuje właściwości antystatyczne, dlatego kurz nie osiada na ścianach i sprzętach drewnianych. Drewno jest również materiałem ekologicznym, co obecnie ma ogromne znaczenie. Ponadto, ocieplone budynki drewniane generują dużo mniejsze koszty zużycia energii. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółową ofertą!

5 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x