Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

1 października 2022

SkillFactor – szansa dla nowego pokolenia e-sportu

4 stycznia startuje projekt SkillFactor będący eventem bazujący na formule „talent show”. Misją SkillFactor jest znalezienie młodych talentów i umożliwienie im zaistnienie na polskiej scenie CS:GO, korzystając z wiedzy przekazanej przez ekspertów. W akcji udział weźmie 4 trenerów będących profesjonalnymi graczami CS:GO z polskiej czołówki: Janusz „Snax” Pogorzelski, Paweł „Innocent” Mocek, Grzegorz „Szpero” Dziamałek i Paweł „Saju” Pawełczak. W trakcie trwania projektu przeprowadzone zostaną kwalifikacje do każdej z drużyn prowadzonych przez poszczególnych trenerów, a zapisać się będzie można za pośrednictwem strony internetowej www.skillfactor.pl.

Po przejściu kwalifikacji drużyny odbędą trening pod okiem profesjonalistów, aby na końcu zmierzyć się w wielkim finale.

„To bardzo ciekawa i ważna dla polskiej sceny inicjatywa – wielu graczy posiada predyspozycje do gry na profesjonalnym szczeblu i czeka tylko na ich odkrycie. Tego typu wydarzenie to nie tylko ciekawe show i nowa dla e-sportu formuła, ale również niepowtarzalna szansa na wspólny trening ze swoim idolem i spełnienie marzeń” – mówi Michał Miłkowski, Head of the Component Department & PC ACTION S.A.

„Naszym celem jest nie tylko zapewnienie widzom emocji podczas oglądania rywalizacji, ale przyczynienie się do rozwoju młodego pokolenia graczy CS:GO. Wierzę, że każdy może spełnić swoje marzenia” – wspomina Daniel Piątek, prezes VYRAL.

Partnerami i sponsorami projektu są ACTINA, Sferis.pl, HP Omen, ASUS oraz AMD. W trakcie trwania wydarzenia przygotują oni specjalne promocje na peryferia, komputery gamingowe oraz podzespoły, które będzie można znaleźć na stronie internetowej SkillFactor. Organizatorem wydarzenia jest agencja marketingowa VYRAL.

Więcej informacji na temat SkillFactor oraz bieżącą komunikację będzie można znaleźć w mediach społecznościowych:

Facebook https://www.facebook.com/SkillFactopl,

Twitter https://twitter.com/skillfactorpl,

Instagram https://www.instagram.com/skillfactorpl/.

Źródło informacji: VYRAL

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx