Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

20 lipca 2024

LOT-em na bezpieczne wakacje w Grecji

Polskie Linie Lotnicze LOT i Ministerstwo Turystyki Grecji podpisały właśnie umowę, której celem jest promocja Grecji w Polsce. Hellada to nie tylko słońce, morze czy znakomite jedzenie, lecz również miejsce, gdzie można spędzić bezpieczne wakacje. LOT będzie obsługiwał tego lata 14 greckich portów lotniczych.

W ramach współpracy między LOT-em a Ministerstwem Turystyki Grecji, polski przewoźnik zobowiązał się do promowania tego kraju w polskich regionach.

„Serdecznie zapraszam na wakacje w Grecji, nasza oferta w tym roku jest wyjątkowa. W zeszłym roku przewieźliśmy 120 tysięcy pasażerów na trasach między Polską a Grecją, a w tym roku przekazujemy do sprzedaży 240 tysięcy foteli. Jest z czego wybierać” – mówił w trakcie uroczystości podpisania umowy Rafał Milczarski, prezes zarządu PLL LOT.

LOTnaWakacje w tym roku poleci na Kos, Zakynthos, Rodos, Santorini, Mykonos, Kefalonię, Korfu, Samos oraz do Salonik, Kalamaty, Heraklionu, Chanii, Aten i Prevezy. Oprócz Warszawy, w te atrakcyjne miejsca można się będzie dostać także z Krakowa, Wrocławia, Poznania, Katowic i Gdańska. Pierwsze rejsy wystartują już 23 maja i dostępne będą aż do początku października 2021 roku.

„Grecja jest już otwarta, czeka na turystów z otwartymi ramionami. To najbezpieczniejsza destynacja na świecie. WTTC – World Travel and Tourism Council (Światowej Rady Podróży i Turystyki) uznała, że Grecja najlepiej na świecie zareagowała na kryzys. Czekamy na przybycie naszych przyjaciół z Polski, bowiem Grecja jest wszystkim czego pragniecie latem 2021” – powiedział w trakcie wydarzenia Haris Theoharis, minister turystyki Grecji.

Warto nadmienić, że cała oferta polskiego przewoźnika na tegoroczne wakacje jest bardzo atrakcyjna. Sezon wakacyjny jeszcze się nie rozpoczął, a LOT już zaprezentował blisko 70 tras do ulubionych zagranicznych kurortów i miejsc wypoczynku Polaków.

„Będziemy latać do Włoch, Hiszpanii, Chorwacji i Grecji. Bardzo się staramy by rejsy LOT-em były bardzo bezpieczne, stosujemy się do wszystkich wymagań sanitarnych. Takie spotkania jak dzisiaj z reprezentantami rządu Grecji, z ministrem turystyki Grecji, mają na celu upewnienie się, że także pobyt na miejscu będzie bezpieczny, wygodny i że będą to udane wakacje” – mówił Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych PLL LOT.

Ponadto, polski przewoźnik zdecydował o uruchomieniu dedykowanych struktur sprzedażowych w Grecji zawierając współpracę z firmą Goldair, która jest jedną z największych i najbardziej docenianych w obszarze transportu i turystyki firm na rynku greckim. Jej zadaniem będzie budowanie pozycji LOT-u w Grecji poprzez aktywne promowanie połączeń, prowadzenie skutecznej działalności handlowej w celu rozwijania sieci sprzedaży agencyjnych i pozyskania nowych klientów oraz maksymalizacja wpływów ze sprzedaży biletów.

Ostateczny kształt siatki połączeń z Polski do Grecji uzależniony jest od sytuacji epidemicznej. Wszystkie połączenia odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie: https://www.lot.com/pl/pl/bezpieczny-lot

Źródło informacji: PAP MediaRoom

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx