Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

4 lutego 2023

Marshmello otworzy finał Ligi Mistrzów UEFA

PepsiCo

Marshmello, światowa supergwiazda muzyki elektronicznej i zdobywca licznych nagród, uświetni tegoroczną ceremonię otwarcia finału Ligi Mistrzów UEFA. Krążki uznanego artysty DJ-a i producenta muzycznego wielokrotnie pokryły się platyną, a przeboje takie jak „Happier”, „Silence” czy „Friends”, znane są fanom na całym świecie. Podczas piątego z rzędu wydarzenia sponsorowanego przez markę Pepsi, w sobotę 29 maja 2021 roku Marshmello zaprezentuje bezprecedensowe, sześciominutowe wirtualne doświadczenie muzyczne, wykorzystując w tym celu najnowsze osiągnięcia techniki. To niezwykłe wydarzenie będzie pierwszym tego typu przedsięwzięciem nie tylko dla słuchaczy i widzów, ale i Pepsi oraz UEFA.

W ramach zapowiedzi swojego występu podczas finału Ligi Mistrzów UEFA Marshmello wziął udział w specjalnym klipie, w którym rozważa dostępne możliwości na kolejny show. Pojawiają się propozycje od znajomych postaci z innych produkcji marki Pepsi, w tym największego kozaka futbolu (GOAT) wszech czasów, Leo Messiego, mistrza świata, Paula Pogby, a także sensacyjnego skrzydłowego Borussii Dortmund, Jadona Sancho, a uzupełniają je członkowie grupy muzycznej Now United. Końcowa scena, w której artysta pojawia się w towarzystwie kultowego trofeum Ligi Mistrzów UEFA stanowi zapowiedź fantastycznego przedstawienia dla widzów na całym świecie.

„To był zupełnie inny rok niż poprzednie. Nie mogę się doczekać, gdy fani sportu, muzyki i rozrywki w czystej formie wezmą udział w show, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyli. Dzięki marce Pepsi oraz UEFA zamierzam pokazać światu występ, który zachwyci wszystkich” – powiedział Marshmello.

Finał Ligi Mistrzów UEFA jest jednym z najbardziej wyczekiwanych dorocznych wydarzeń sportowych na świecie, a tegoroczne spotkanie będzie transmitowane w ponad 200 krajach. Ceremonia otwarcia prezentowana przez Pepsi będzie miała miejsce na kilka minut przed rozpoczęciem najważniejszego meczu europejskiej piłki klubowej. W wydarzeniu prezentowane będą wszystkie marki Pepsi, obejmujące Pepsi, Pepsi Black / MAX oraz Diet Pepsi.

„We współpracy z UEFA Pepsi od 2016 roku buduje platformę ceremonii otwarcia – tegoroczny program sprawi, że wszyscy zostaniemy przeniesieni na wyższy poziom doznań. Pepsi doskonale rozumie, na czym polega rozrywka, a w czasach, gdy świat jej najbardziej potrzebuje, nasza marka przynosi radość i lekkość – powiedziała Natalia Filippociants, wiceprezes PepsiCo ds. marketingu napojów. – Mimo że w tym roku na stadionie pojawi się mniej ludzi, nie zabraknie energii i emocji. Marshmello wręcz idealnie nadaje się do zainaugurowania tegorocznego finału, który rozpocznie od pulsujących radością utworów, zachęcających fanów piłki nożnej oraz muzyki do świętowania. Uwaga: niedługo pojawią się kolejne zapowiedzi uczestników tego wielkiego wydarzenia – w tym kilkoro gości specjalnych – więc warto na bieżąco śledzić informacje” – dodała Natalia Filippociants.

„Cieszymy się na kolejny rok współpracy z Pepsi, dzięki czemu możemy zachwycać fanów na całym świecie, łącząc muzykę, rozrywkę i sport – powiedział Guy-Laurent Epstein, dyrektor marketingu UEFA. – Bliska współpraca między naszymi organizacjami zaowocowała ogromnym sukcesem, który polega na wprowadzeniu do finału Ligi Mistrzów UEFA wielkich nazwisk i fantastycznych występów muzycznych. Jesteśmy przekonani, że Marshmello zaprezentuje niezapomniane show” – dodał Guy-Laurent Epstein.

Globalne partnerstwo marki z Ligą Mistrzów UEFA w 2021 roku Pepsi rozpoczęła od globalnej kampanii „Music Keeps Us Fizzing”. W pełnej świeżości reklamie pod nazwą Fizz to Life fani mogą podziwiać talenty Leo Messiego, Paula Pogby, Shanice van de Sanden i Jadona Sancho, podczas gdy dynamiczne połączenie piłki nożnej i muzyki pokazuje, że kultura kibiców futbolu to coś więcej niż tylko 90-minutowa gra.

Dołącz do rozmowy z #FORTHELOVEOFIT.

O firmie PepsiCo

Konsumenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo ponad miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży uzupełniającej się oferty produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez przedsiębiorstwa Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker, Tropicana oraz SodaStream, wchodzące w skład koncernu PepsiCo, wyniósł w 2020 roku ponad 70 mld dolarów amerykańskich. W swoim globalnym portfolio PepsiCo posiada szeroką i różnorodną ofertę produktów żywnościowych i napojów oferowanych pod wieloma markami, a każda z 23 najlepiej sprzedających się marek generuje w ciągu roku przychody na poziomie ponad miliarda dolarów amerykańskich.

W swoich działaniach PepsiCo kieruje się wizją „Winning with Purpose”, która wskazuje drogę do uzyskania statusu światowego lidera w obszarze wygodnych, gotowych do spożycia produktów żywnościowych i napojów. „Winning with Purpose” stanowi odzwierciedlenie aspiracji firmy, polegających na zrównoważonym podejściu do realizacji zamierzeń rynkowych i uwzględnianiu świadomie realizowanych celów we wszystkich aspektach prowadzonej działalności.

Więcej informacji na temat PepsiCo jest dostępnych na globalnej witrynie pod adresem www.pepsico.com oraz na polskiej stronie firmy http://www.pepsicopoland.com.

Źródło: PepsiCo

Źródło informacji: PR Newswire

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx