Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

16 września 2021

Pomysły na prezenty dla ukochanej

W życiu każdego mężczyzny nastaje taki okres, gdzie musimy coś jej kupić – zazwyczaj jest to też na ostatnią chwilę – i tak naprawdę nie mamy pojęcia, co możemy jej dać. Dlatego też dziś przedstawimy ci najlepsze pomysły na prezenty dla ukochanej!

Zacznijmy od tego, co lepiej jest unikać

W dzisiejszych czasach wręczanie prezentów, takich jak akcesoria kuchenne niektóre, bardziej ,,upolitycznione kobiety” mogą zaklasyfikować to jako seksizm, więc nie dawaj tego rodzaju prezentów swojej kobiecie, ponieważ może się to źle dla ciebie skończyć. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest to, że prosi Cię o to samodzielnie. W takim przypadku najlepiej jest to ładnie zapakować, żeby to dobrze wyglądało.

 W końcu tak długo zapakowany w bardzo modny i ciekawy sposób prezent dla Twojej kobiety może kosztować 50 zł – pamiętaj, że opakowanie jest dla kobiety cenniejsze niż jego zawartość. Dlatego warto jest dać kilka dodatkowych złotych, aby móc później się cieszyć razem z ukochaną.

Teściowa może ci pomóc – ale uważaj…

Twoja ,,mamusia” na pewno zna wymarzony prezent twojej ukochanej, ale zwykle nie jest on tani, więc lepiej tylko się sugeruj tym co powie. W końcu mama zawsze chce dla swojej córki jak najlepiej, prawda? Pamiętaj jednak, że cena prezentów nie powinna być zbyt wysoka.

W ostateczności możesz nawet zapytać ją osobiście, czego chce – ale oczywiście nie można zrobić to typowo bezpośrednio, ponieważ nie poznasz dobrej odpowiedzi. Najlepiej jest zapytać ją, jaki prezent urodzinowy dostała jej najlepsza przyjaciółka. W ten sposób na pewno dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć – i o tym, co twoja ukochana chce dostać na prezent.

Zmysłowa bielizna erotyczna

To dość nietypowy prezent, dlatego lepiej jest go dać, kiedy jesteście sami, niż w trakcie spotkania z rodziną. Naturalnie bielizna erotyczna z kolekcji obsessive ucieszy prawie każdą panią, ale tutaj musisz uważać – ponieważ jeśli twoja kobieta jest wybredna – to wybrany przez Ciebie model bielizny może nie przypaść jej do gustu. Dlatego też postaraj się taki prezent omówić z nią wcześniej. Najlepiej dyskretnie dopytaj co lubi, jakie ma upodobania, jaki kolor jej się podoba. To na pewno ułatwi zakupy w seks shopie.

Ręcznie wykonane prezenty są najlepsze

Naturalnie jeśli posiadasz odpowiednie umiejętności – na przykład potrafisz coś wyrzeźbić, bądź ulepić albo namalować – to kobieta zawsze to doceni. W końcu każdy może pójść i kupić paczkę czekoladek w sklepie, prawda? Dla pań liczy się to, że nawet jeśli prezent nie jest najlepiej wykonany – to zrobiłeś go ręcznie i spędziłeś nad tym czas, aby tylko jej zrobić przyjemność.

Pamiętaj o odpowiednim wręczeniu prezentu

Nie da się zaprzeczyć, że aby podarować kobiecie prezent, musisz wiedzieć, jak to zrobić. W końcu, gdy przyjdzie zmęczona po pracy i jej tak po prostu go dasz, będzie rozczarowana. Kobiety chcą, abyś ty również się cieszył z jej prezentu (choć tak naprawdę do końca nie wiadomo po co). Z tego powodu też najlepiej jest wręczać je w okolicach południa, kiedy wstanie i przejdzie cały swój poranny rytuał. W innym wypadku może się na ciebie zezłościć. Nigdy – przenigdy też nie budź kobiety, aby dać jej prezent.

Kolejnym okresem, w którym możesz dać jej prezent, są okolice wieczoru – najlepiej po kolacji. Jak już wcześniej wspominaliśmy – bardzo ważne jest też to, aby prezent był odpowiednio zapakowany, oraz w idealnych warunkach twoja pani również się go nie spodziewa.

Dlaczego dawanie prezentów kobietom jest takie ciężkie?

Otóż musisz zrozumieć jedną – bardzo prostą zgoła rzecz – kobiety odbierają dawanie prezentów bardzo emocjonalnie, podczas gdy my mężczyźni, traktujemy to zdawkowo, z racji tego, że jest to tylko rzecz. Z tego powodu też tak wiele kobiet obraża się, kiedy jej mężczyzna daje jej (z perspektywy faceta) dobry, bądź wręcz idealny prezent.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x