Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

14 lipca 2024

Międzynarodowe stylowe reality show TikToka

W programie Step & Repeat pojawią się największe gwiazdy, w tym stylista gwiazd i projektant kostiumów Johnny Wujek jako gospodarz, a także znana na całym świecie stylistka gwiazd Nicole Chavez, ekspert fryzjerstwa sław Andrew Fitzsimons oraz prezes i założycielka Fashion Bomb Daily, Claire Sulmers.

SEATTLE i LOS ANGELES–(BUSINESS WIRE)– Glamhive i Mary Kay Global Design Studio ogłaszają Step & Repeat, pierwszy w historii program o stylu emitowany na TikToku. Step & Repeat to pięciotygodniowy konkurs i program mentorski, w którym styliści, wizażyści i styliści fryzur z całego świata rywalizują w niezwykle dynamicznym środowisku TikToka, dążąc do osiągnięcia sukcesu biznesowego. Międzynarodowy konkurs jest otwarty dla wszystkich i rozpocznie się 22 czerwca na TikToku.

Od początku pandemii społeczność TikToka rośnie w niesamowitym tempie, a na platformie codziennie odkrywane są nowe, wyjątkowe talenty. Najbardziej ambitni wykorzystują swoją popularność do tworzenia projektów biznesowych, przekształcając rozrywkę w przedsiębiorczość. Taki sposób myślenia jest wspierany i propagowany zarówno przez Glamhive, jak i Mary Kay, szczególnie teraz, kiedy świat otwiera się na „nową normalność”, a wielu zaczyna nowe kariery.

Oba przedsiębiorstwa wierzą, że nadszedł czas, aby skupić wokół siebie talenty – od tych o już ugruntowanej pozycji po dopiero odkrywane gwiazdy – aby pomóc im w rozwoju ich osobistych marek, co jest jednym z kluczy do sukcesu w branży stylistycznej i na polu przedsiębiorczości. Dlatego też ogłoszono Step & Repeat, pierwszy w historii międzynarodowy konkurs stylu na TikToku, zapewniający organizację, uznanie i nagrody dla zwycięzców, przyznawane co tydzień.

Glamhive i Mary Kay Global Design Studio nawiązały współpracę, aby stworzyć Step & Repeat jako światową scenę otwartą dla każdego, kto chce zaistnieć na arenie międzynarodowej i zostać docenionym za swój niezwykły talent w dziedzinie projektowania strojów, makijażu i stylizacji włosów.

Co tydzień gospodarz Step & Repeat, Johnny Wujek (wśród jego klientów są m.in. Katy Perry i Mariah Carey), będzie ogłaszał tematyczne wyzwanie, a użytkownicy TikToka będą tworzyć jak najlepsze zestawy odzieży, makijaże i fryzury dla danego tematu. Filmy będą zawierały niestandardowy dźwięk programu, „Step & Repeat”, hashtag #stepandrepeat oraz hashtag związany z każdym wyzwaniem, dzięki czemu wszystkie zgłoszenia będą mogły zostać odnalezione przez jurorów programu.

Sędziami projektu będą Nicole Chavez (wśród jej klientów są m.in. Scarlett Johansson, Kristen Bell i Catherine Zeta-Jones), Claire Sulmers (prezes i założycielka firmy medialnej i e-commerce, Fashion Bomb Daily) oraz Andrew Fitzsimons (jego klienci to m.in. członkowie rodziny Kardashianów), którzy zestawią najlepsze stylizacje z całego świata i oddadzą swoje głosy na zwycięzców w każdej kategorii. Ponadto w programie pojawią się goście specjalni, którzy wystąpią w duetach-niespodziankach; TikTokerzy będą również mogli tworzyć pary, aby wspólnie kibicować swoim ulubionym uczestnikom.

Na koniec każdego wyzwania gospodarz Johnny Wujek ogłosi zwycięzcę w każdej z kategorii: garderoba, makijaż i włosy. Każdy zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną oraz godzinną sesję mentorską z jednym z dziewiętnastu liderów branży, którzy zgłoszą się do programu.

Pod koniec piątego tygodnia Step & Repeat na podstawie zgłoszeń z całego świata wyłoniony zostanie jeden ogólny zwycięzca w każdej kategorii – najlepsza osoba w dziedzinie tworzenia strojów, makijażu i fryzur.

Stephanie Sprangers, dyrektor generalny i założycielka Glamhive (współtwórczyni Step & Repeat)

„Naszym celem jest włączenie społeczne oraz stworzenie możliwości. Każdy może wziąć udział. Każdy może wygrać. Natomiast zwycięzcy mają okazję do przeprowadzenia rozmów, które rzeczywiście mogą zmienić ich życie – to jest to, co najbardziej ekscytuje nas wszystkich” – powiedziała Sprangers.

Sprangers jest założycielką i dyrektor generalną Glamhive, internetowej usługi stylizacji osobistej, która udostępnia użytkownikom osobistych stylistów i makijażystów – rekrutowanych bezpośrednio z Hollywood i Instagrama. Pod przewodnictwem Sprangers, Glamhive stworzyło autorskie oprogramowanie, które pozwala stylistom przeprowadzać klientów przez proces stylizacji w 100% online, co oznacza możliwość pracy ze stylistami z dowolnego miejsca na świecie.

Johnny Wujek, stylista gwiazd i projektant kostiumów (gospodarz projektu Step & Repeat)

„Step & Repeat będzie prawdziwym świętem kreatywności i innowacji. Nie mogę się doczekać, aby być świadkiem tego całego globalnego splendoru, jaki świat ma do zaoferowania” – powiedział Wujek.

Wujek, legendarny kostiumolog i stylista HBO Max, doskonale radzi sobie z każdą stylizacją. Od popularnego glamu (Kim Kardashian), przez styl edgy-cool (Kate Mara), po ekscentryczny pop (Katy Perry) – jego stylizacje są uznawane za kultowe, a on sam stał się jednym z najbardziej pożądanych stylistów na świecie.

Nicole Chavez, stylistka gwiazd (sędzia programu Step & Repeat)

„Jestem zachwycona, że mogę inspirować i wspierać twórców takich jak ja, ponieważ wszyscy uczymy się poruszać w postpandemicznym świecie, w którym rzeczywistość zmieszała się z cyfryzacją, dzięki czemu nasze kariery ewoluują” – powiedziała Chavez.

Chavez jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych stylistek. Do jej klientek należą gwiazdy z listy A: Kristen Bell, Rachel Bilson, Jessica Simpson, Scarlett Johansson, Catherine Zeta-Jones i wiele innych. Jej projekty pojawiały się w wielu publikacjach, w tym w „W”, „InStyle” i „Harper’s Bazaar”.

Andrew Fitzsimons, stylista fryzur gwiazd (sędzia programu Step & Repeat)

„Pracowałem na całym świecie, zaczynałem w Dublinie, potem mieszkałem w Paryżu i Nowym Jorku. Jako ktoś, kto opuścił szkołę w wieku 13 lat i od zawsze pasjonował się sztuką, zamierzam faktycznie odnaleźć kogoś z wielką osobowością. Kogoś, kto jest otwarty – to ważny element promowania swojego talentu, ponieważ musisz przełamać wszelkie bariery swoją osobowością” – powiedział Fitzsimons.

Fitzsimons jest światowej sławy stylistą fryzur celebrytów. Do jego klientów należą Khloe Kardashian, Kylie Jenner, Shay Mitchell, Ashley Graham, Joan Smalls i wiele innych. Jego dzieła były prezentowane w „Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „ELLE” i wielu innych.

Claire Sulmers, dyrektor generalny i założycielka Fashion Bomb Daily (sędzia Step & Repeat)

„Jestem niezwykle podekscytowana, że mogę być częścią tego rewolucyjnego konkursu i kontynuować działalność jako orędowniczka różnorodności i integracji w modzie!” – powiedziała Sulmers.

Sulmers jest dyrektor generalną i założycielką FashionBombDaily.com, organizacji zajmującej się mediami i handlem elektronicznym. Jej pionierska praca zapoczątkowała nową falę cyfrowego dziennikarstwa, które zasilało treści dla niedostatecznie obsługiwanej społeczności afroamerykańskich i latynoskich miłośników stylu, poszukujących informacji o markach z kręgu kultury. Poza tworzeniem i redagowaniem treści dla Fashion Bomb Daily i jego stron partnerskich, Sulmers ma na swoim koncie liczne publikacje stylistyczne dla innych platform, w tym „Vogue Italia”, „Vogue Paris” i „ESSENCE Magazine”.

MENTORZY I MENTORKI:

Mentorami i mentorkami są styliści gwiazd i artyści makijażu, którzy pracują z największymi nazwiskami w Hollywood i nie tylko, w tym z Angeliną Jolie, Sereną Williams, Carolyn Murphy, Naomi Watts, Kristen Bell, Khloe Kardashian, Kristen Stewart, Matthew McConaughey’em i wieloma innymi. Niektóre z pozostałych największych osobowości w dziedzinie projektowania strojów, mediów i kapitału wysokiego ryzyka pełniących rolę mentorów to:

STYLIŚCI I STYLISTKI GWIAZD

Meg Chapman & Jordan LaValle, „The Closet Files”

Kesha McCleod, architekt wizualny/stylistka/autorka

Janelle Miller, stylistka gwiazd

Tara Swennen, stylistka gwiazd

Sonia Young, stylistka gwiazd

Jennifer Rade, stylistka gwiazd

WIZAŻYŚCI I WIZAŻYSTKI GWIAZD

Quinn Murphy, wizażysta gwiazd

Mary Wiles, wizażystka gwiazd

STYLIŚCI I STYLISTKI FRYZUR GWIAZD

Laura Rugetti, stylistka fryzur gwiazd i właścicielka The Beauty Can

Larry Sims, stylista fryzur gwiazd

Quentin Thrash, fryzjer gwiazd i projektant odzieży męskiej

Sheridan Ward, stylista fryzur gwiazd

PROJEKTOWANIE KOSTIUMÓW

Mandi Line, projektantka kostiumów

MEDIA

Pandora Amoratis, dyrektor ds. stylu w USA, „Daily Mail”

Alexis Bennett, redaktorka działu handlowego, magazyn „Vogue”

Kelsey Stiegman, starsza redaktorka działu stylu, „Seventeen”

Brian Underwood, dyrektor ds. urody, „Oprah Daily”

INWESTORZY/INWESTORKI ZE ŚWIATA BIZNESU

Carrie Colbert, główna wspólniczka, Curate Capital

Więcej informacji: https://www.glamhive.com/tiktok.

Glamhive

Spółka Glamhive została założona przez przedsiębiorczynię Stephanie Sprangers w 2017 roku z wizją demokratyzacji osobistej stylizacji i założeniem, że pewność siebie, która pochodzi z bycia glamour, nie powinna być domeną wyłącznie bogatych i sławnych. Internetowe wydarzenie poświęcone stylowi oferuje każdemu, kto ma połączenie WiFi, dostęp do stylistów, którzy zapewnią mu wsparcie, jakiego potrzebuje, aby stać się najlepszą wersją samego siebie. Glamhive to kompleksowa platforma dla stylistów, która pomaga im rozwijać swoją sieć i działalność w 100% wirtualnie.

Mary Kay

Mary Kay Ash, jedna z pierwszych kobiet, której udało się rozbić tzw. szklany sufit, ponad 58 lat temu założyła firmę kosmetyczną, aby zrealizować trzy cele: stworzyć atrakcyjną ofertę dla kobiet, tworzyć olśniewające produkty oraz uczynić świat lepszym. Z tego marzenia powstała firma warta miliardy dolarów, współpracująca z milionami niezależnych konsultantek i konsultantów w prawie 40 krajach. Spółka Mary Kay prowadzi badania naukowe, które pozwalają na tworzenie nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych i zapachów, a także współpracuje z organizacjami z całego świata w celu wywierania pozytywnego wpływu na społeczeństwo. Mary Kay Global Design Studio jest wewnętrzną agencją kreatywną służącą jako inkubator kreatywności dla Mary Kay w zakresie mody, współpracy z projektantami i influencerami oraz kampanii brandingowych, aby zmieniać oblicze designu produktów i opakowań oraz wprowadzać innowacje cyfrowe z myślą o konsumentach i konsumentkach. Więcej na stronie MaryKay.com.

Źródło: Mary Kay

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx